Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem becsul meg a parom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem becsul meg a parom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Huseges vagyok, igyekszem mindig jo tarsasag lenni, megoldani minden problemat legyen az penzugyi, lelki.

Nem hisztizek, van sajat dolgom amit tudok csinalni, nem kerek segitseget onallo vagyok minden teren. Kulsomre maximalisan igenyes vagyok es odafigyelek mindenre magamon.

Folyamatosan fejlesztem magam olvasok es tanulok.

Egy nap akar 5x kielegitem a vagyait, mindig igyekszem ujat nyujtani. Mindig veszekedett velem miatta ugyhogy heti 3-4 helyett mar naponta fozok. Folyamatos takaritas utanna, kiszolgalni stb...

Most az elmult par napban nagyon kielesedett a helyzet, mindenert beszologat, direkt belemrug ha valami miatt szomoru vagyok, most pl azert irom ki a kerdest mert az elmult 10 percben pont leultem vele megbeszelni ezt, es latszolag felfogta.

De ahogy befejeztuk a beszelgetest, megkertem ra hogy nyisson ki egy uveget mert en elvagtam a kezem pont ott, es elhordott minden eletkeptelennek.


2020. márc. 30. 22:12
1 2
 1/20 Lady Beth ***** válasza:
93%
Szakíts. A párod egy tuskó. Te jobbat érdemelsz ennél.
2020. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkodj el miért jó neked ez a kapcsolat..
2020. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Tudsz mondani egyetlen egy pozitívumot is, amiért jó neked ebben a kapcsolatban?
2020. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem igy akar elüldözni vagy élvezi hogy bánthat. Én a helyedben lelépnék szép csendben. Aztan ha jönne könyörögni elhajtanám a vérbe.


N

2020. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Mit tegyél? Dobd ki. Legközelebb meg ne játszad azt, hogy egyoldalúan csak te teszel a kapcsolatért.
2020. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem becsül meg, mert kiszolgálod minden téren.
2020. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Hàt èn ezt el sem viselnèm, nemtudnàm, ès szerintem màs sem, ez nem szerelmi èlet ez eabszolgasàg.

Okè, jàrjunk pàrunk kedvèben, de ez àtlèp pàr hatàrt amit itt leìrsz.

Nem tudom hàny èves vagy, remèlem nincsenek gyerekeitek, lèpj szerintem.

Ha nem teszed, ès megszokottsàgbòl mellettd maradsz , nem leszel boldog.

Pszichològiai eset a pàrod.

2020. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem szeret. Rúgd ki.

Mi vagy te?

Cseléd?

2020. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
Miért kérdezel idegeneket? Te magad tudod a legjobban, mi a pontos helyzet nálatok. Totálisan tisztában vagy vele, hogy a mártír szerepet választottad. Ha felállsz és kisétálsz ebből a viszonyból, akkor még boldog is lehetsz. Ha nem teszed meg, akkor valószínűleg sub, alárendelt egyéniség vagy, aki szeret szenvedni a partnere miatt.
2020. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Ő ilyen típus, látja rajtad mindent megteszel érte és ezt ki is használja. Gondolom hangulatember és rajtad vezeti le a feszültséget (hiszen megteheti). Nem jelenteném ki ilyen határozottan, hogy nem szeret, inkább azt, hogy nem becsül meg. Erre akkor fog rájönni, amikor elhagyod és nem kullogsz már utána. Sajnos ha ezt nem tudod megbeszélni vele, akkor marad a szakítás, vagy életed végéig eltűröd.
2020. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!