Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne sok kérdésem hozzátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne sok kérdésem hozzátok, alul leírok mindent, hogy miről, miképp stb. ha valami ötlet eszetekbe jut, kérlek jelezzétek, vagy csak én lennék a hülye?

Figyelt kérdés
Ismét üdvözletem! Nos arról lenne szó,hogy benne vagyok éppen egy párkapcsolatban! Lassan már 9.dik hónapja,nem igazán találkozunk,hetente talán 1x (nagyon sokat melózunk)! Most közelegnek az ünnepek,ugye nekünk leállás van a gyárban,de ő nem tudja megoldani a szabadot,mert mennie kell melózni! Leírom ezelőtt hogy voltunk... amikor összejöttünk,mondta hogy nem sok szabadideje van,de kezdetben amikor tudtuk mindig összehoztuk,hogy találkozzunk...aztán 1 idpbe ez átalakult azzá,hogy menjek inkább én,mert az úgy jobb,hát rendben.. aztán jött még 1 időszak,amikor csak ő jött,mert gondok voltak náluk! Beleegyeztem,nem is firtattam mik a bajok,örültem hogy láttam! Aztán mostanában semmi,nagy ritkán 1 héten 1 nap látom,akkor is pár órára... nekem ez nagyon kevés! 3 hónapja még szex sem volt közöttünk (mert mikor??)! Sok ismerősöm,haver azt mondja hogy ez nem éri meg ez az egész...de én meg nagyon szeretem ezt a csajt! Mit tudnátok erről az egészről mondani?

2016. dec. 23. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:

azt, hogy nagy szar ez a munka dolog, aki ezt kitalálta... komolyan, hogy legyenek valakinek érzelmei miután szétgyalulja magát...


szerintem ki kellene vennetek szabit és elmenni valahova legalább egy hétre.

2016. dec. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
ünnepekkor se akar igazán veled lenni? betegállományt se érnél meg? csak a munka? ő a munkába szerelmes,munkahelyváltás? vannak lehetőségek.ez minden csak nem kapcsolat.felejtős kategória.
2016. dec. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ugye hozzáteszem,ő ugye kinnt dolgozik! Persze hazajár mindennap,de nem lakunk együtt! Most is beteg,de nem megy el orvoshoz hiába kérem :/
2016. dec. 23. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!