Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

Párom nehéz helyzetbe került. A járvány miatt nem jön pénz. Viszon számlák stb. Igen. Meg élni- enni - lakni kell.

Ha ez így folytatódik és nem jön össze egy üzkete a köv. 2 hétben elèg nagy baj lesz.

Kölcsön adtam neki ma pénzt. Kérte nem - e tudnák. És ez a minimum persze. De nagyon gondolkodik mit lehetne még, mist is tárgyal valakuvel hátha jó lesz stb.


Persze engem elhanyagol. Kisebb gondja is nagyobb mind a mi kapcsolatunk. Ezen a héten nála szerettem volna lenni de aztmondta neharagudjak egyedül szeretne lenni gondolkodik mi hogy egyen stb. Nyugalmat akar teljesen. Megsértödnétek?


Ill. Nemakarok nyomulni meg a nyakán lenni de felajaljam magamtól hogy köv. Hónapban is tudok kölcsönadni pénzt? Nemakarok tolakodni. Ma ö kérte.


Ill. Megmondhatom neki hogy emiatt ne is gondolkodjon szakításon? Ezt az idöszakot is átvészekjük?

Vagy maradjak csendben és csak hagyjam. Azt kérte. Hogy egyedül gondolkodik probal megoldást találni nincs energiàja a kapcsolatunkra, és el se várjam amig az anyagiak nem oldódnak. Csak bosszantom vele és ideges.


2020. márc. 31. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen üzletben van benne amiből sürgősen pènzt kell kihozni?

Nincs ràd szüksège, de a pènzedre igen?

Szerintem ha valòban komoly lenne ez a kapcsolat köztetek, akkor elfogadnà azt hogy àtjössz ottvagy vele, ès pozitiv dolgokkal feltöltöd.. ketten minden könnyebb.Minden könnyebb ha tudjuk hogy van aki tàmogat lelkileg.

Stabil a kapcsolatotok?mièrt van szò szakìtàsròl?

Szerintem ne ajànlld fel neki a pènzed következő hònapra..

Nem tudom hova tenni ezt a viselkedèsèt.

2020. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt adtál neki?
2020. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tegnap vele voltam. Ma fut egész nap este megy haza.

Igen én is ezen lovagoltam hogy együtt jobb lenne este. Stb.

De mondta értsem meg feszült. Egyedül szeretne lenni gondolkodni. És ezzel higy nyaggatom nem jobb.

2020. márc. 31. 15:20
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát egyébként komoly. Gyerekröl is sokat beszélünk.


Csak most hogy hatalmas anyagi gondjai lettek, teljesen másképp viselkedik. Máshol jár folyton agyilag. Mondta is higy ennek az idöszaknak át kell menni megoldani.

2020. márc. 31. 15:24
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit is adtál neki?De amúgy sztem nagy ívben lesz@rja hogy mi van veled!Koptasd le,mindenhogy jobban jársz.
2020. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miota vagytok egyutt es hany evesek? A problemakat egyutt kene megoldani, nem egybol szakitani. Ha szakit is, tuti nem csak emiatt lesz, max megadta neki a vegso lokest.
2020. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem nem szeretne szakitani


Csak annyit nyaggattam hogy miért nem tölt több idöt velem stb. Hogy aztmondta ha nemtudom megérteni most mi a legfontosabb hogy legyen mit enni számlák sorakoznak stb. Akkor mehetek. Vagy bírjam ki ezt az 1 hónapot. Amíg megoldja a gondokat.

2020. márc. 31. 15:37
 8/14 A kérdező kommentje:
35\F 28/N
2020. márc. 31. 15:38
 9/14 A kérdező kommentje:
És még nem élünk együtt. De az idöm nagy részét ott töltöttem.
2020. márc. 31. 15:38
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet èn vagyok hülye de nem èrtem ezt az egèszet :O

Nem èltek együtt , de komoly a kapcsolatotok.

Gyerekeket akar de làtni sem akar tèged mìg meg nem oldòdik az allìtòlagos pènzügyi problèmàja.

Ha nekem pènzügyi problèmàim lennènek biztos hogy a pàrommal oldanàm meg, ès nem nèlküle.

A pènzzel pedig lehùz tèged, kitudja mibe veri bele, lehet olyasmiba ami mèg több anyagi problèmàhoz vezet.

Mibe keveredett? Azt elmondta legalàbb?

2020. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!