Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az intimitás hiányát el lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az intimitás hiányát el lehet viselni hosszú távon, akár egy életen át?

Figyelt kérdés

Párom nem szeret csókolózni. Nem is csókolóztunk úgy soha. Mindig szájrapuszi van. Amint kicsit hosszabra venném, vagy kezdeményezném, mindig visszautasít. Próbáltam finoman, kicsit nyomulósan, amikor olyan volt a helyzet, próbáltam beszélni róla, hogy ez mennyit jelent nekem és milyen csodás és meghitt lehet, nem kell föltétlen szexbe torkollnia. De azt mondja ez úgy nem jön neki.

Sosem beszélgetünk. Mármint beszélgetünk, de csak a napi szokásos dolgokról. Néha úgy érzem nem is ismer engem. Sosem volt éjszakába nyúló beszélgetésünk. Még csak egy jó félórás se. Szeretni rövidre zárni a komoly, vagy lelki dolgokat, hiába rólunk van szó.

Ha valami felzaklatja, a telefonját nyomkodja, elég sokszor. Egyszer se énhozzám bújna, nem érzem úgy, hogy rám számítana, hogy én nyugtatom meg a jelenlétemmel, a személyemmel.

Sokszor ha valami bajom van, és többször jelzem felé, hogy egy kis ölelgetésre, szeretgetésre vágynék, nem veszi a lapot, vagy ha konkrétan megkérem rá, megölel gyorsan, aztán megpaskol, hogy na jól van, aztán megy a dolgára, mert mindig rohanás az élete.

És ehhez hasonló dolgok. Nem vágyom a nonstop babausgatásra meg ilyenek, de néha jól esne, ha ő is érzelmesebb lenne.

Én mindig ezt csinálom, ha olyan a helyzet, mert szeretem őt és szeretem ezt csinálni, és tudom, hogy ő is szereti nagyon, kéri is tőlem.

Csak én várom ezeket a dolgokat általában hiába.

Jól gondolom, hogy ez nem fog változni?

Én 27/F Ő 23/L

9 hónap


2020. márc. 31. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

Introvertált vagyok, egy masszázst sem bírok elviselni. Ismerőstől se szeretném, de idegentől aztán pláne nem. A testemhez csak az érhet, akiben nagyon megbízok.

De: Ha szerelmes vagyok, akkor belebújok a másikba. Úgy csókolózok, hogy levegőt se kapunk közben.

Volt olyan párom, akibe nem voltam szerelmes, soha nem engedtem, hogy megcsókoljon és kerültem a közeli testi kontaktust.

2020. ápr. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de te elhiszed ezt a gyerek/kutya/lakás maszlagot? Attól még nem szeret. Ne ülj már fel ezeknek
2020. ápr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy gyereket akar tőled meg házasságot meg közös otthont, nem feltétlenül az őszinte szeretet és ragaszkodás jele. Ezek ugyanis egoista vágyak is lehetnek, ösztönös dolgok egy nő jövőtervezésében, de attól még igazából csak eszköz vagy, nem több. A szeretet arról szól, hogy tőrődünk a másikkal, örülünk a másik létének, s törekszünk arra, hogy a másiknak jobb legyen; nem pedig arról, hogy kitalálok egy filmforgatókönyvet arról, hogy milyen életet akarok magamnak, s ehhez megfogok magamnak egy alkalmas férfi főszereplőt, aki majd önként eljátssza a szerepét, lehetőleg úgy, hogy kevés erőfeszítésembe kerüljön. Ne hagyd, hogy erre megfogjanak és kihasználjanak egy életen át, mert így biztosan nem leszel boldog, nem lesz kerek az életed. Szakíts, míg nem késő!
2020. ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!