Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántott,3 napja hallgatunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántott,3 napja hallgatunk, mit kell tenni?

Figyelt kérdés

A párom 3 nappal ezelőtt a semmiből (tehát minden előzmény nélkül) nekem vágott egy elég sértő dolgot ami ráadásul nem is igaz rám, tehát hamisan minősített engem.

Ahogy egyre inkább ragozta, hogy "mert te ilyen meg olyan ember vagy" nekem már a torkomban voltak a könnyeim, annyira rosszul estek az igaztalan szavai.

Végül úgy éreztem vitatkozni sem tudok, csak azt kiabáltak neki sírva, hogy nem akarom tovább hallgatni a hazug, gonosz állításait, és hogy nem akarok vele se beszélni se semmit..

Úgy tűnik azóta sem jött rá mennyire megbántott, és hogy nem kellett volna ezeket mondania, mert 3 napja nem szólunk egymáshoz.

Eddig mindig én törtem meg a max 1-2 napos csendet, akkor is ha ő tett rosszat, de most nem megy.

Annyira rosszul esett ez az egész és annyira igazságtalan volt, hogy úgy érzem ha én kezdek el beszélni azzal csak azt érem el, hogy még jobban biztos lesz az igazában, ugyanakkor nem bírom ezt a hallgatást sem, mert minden ilyen nappal csak még nagyobb kárt teszünk a kapcsolatunkban.

Mit kellene tennem?


2020. ápr. 1. 07:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem eleve nem normális az a párkapcsolat ahol ilyen megtörténhet,hogy x napig nem beszélünk,mert meg vagyunk sértve és nem tudjuk memgbeszélni emberi módon. Velem soha nem volt ilyen és a mostani párom is mesélte ,hogy előző csajt azért dobta,mert folyamatosan ilyen hisztit rendezett a lány,ha valami baja volt elvonult és napokig elő sem lehetett szedni. Én ha valakit szeretk akkor nem akarok még egy fél napot sem eltölteni úgy,hogy ne beszélnék vele.Ha valami bánt akkor emberi módon megbeszélem vele és fordítva. Írod a párod valamin kiakadt amit te ne méreztél jogosnak,engem érdekelne mégis miről volt szó? Nehéz elhinni,hogy a semmiből valamit kitalált pl ,hogy egy ribi vagy és ezt dobálta volna a fejedhez. Nagyon nem hiszem,de ha ez is történt miért nem kérdeztél rá,hogy miért gondoja ezt? Miért nem mondtad el,hogy ez nem igaz és bántó,hogy ezt mondja? Miért nem helyben beszéltétek meg akár sírva? Én is sokszor sírva mondom el a bajom,de leglabb elmondom és tudunk rá megoldást találni. Ez lenne a normális!
2020. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igazából az idegesítő az, hogy az ügy amiből kiindultunk rendkívül bagatell, vagyis én azt gyanítottam, hogy más baja van...

de rögtön rávágta, hogy miattam történt az egész..

Na mindegy is, a normális válaszokat köszönöm!

2020. ápr. 1. 13:47
 13/14 A kérdező kommentje:

#11

Hidd el, én sem szeretek hallgatni napokig, az egész kapcsolat alatt azon dolgozom, hogy jó legyen a kommunikáció közöttünk.

Neki nehezebben megy ez.

Mint mondtam az ilyen helyzeteket én szoktam feloldani, függetlenül attól, hogy ki bántott meg kit!

Tehát az esetek többségében mikor ő tesz vagy mond valami olyat, akkor is én hozom fel a témát, hogy beszéljük meg.

Ha az ő módszerén múlna, akkor csak várnánk, hogy majd magától elmúlik a baj..

Nem szeretném ide leírni a konkrét esetet, de ha érdekel bárkit akkor írjon nekem egy privát üzenetet ott megosztom.

2020. ápr. 1. 14:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így ovi és gondolkodj el rajta, mi értelme egy ilyen kapcsolatnak, kell ez neked?
2020. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!