Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon megbántott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon megbántott, ti szakítanátok ezek után?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, de csak hétvégente tudunk találkozni, mert másik városban lakik. Én egyedül élek albérletben, ő meg otthon a szüleivel. De azt vettem észre, hogy őt még az anyja irányítja, az van amit az anyja mond, ő meg mindent elmond az anyjának (rólunk is) és nincs sok magánszféránk.

A múlt héten náluk voltam és amikor mentem haza és a párom nem hallotta, akkor az anyja azt mondta nekem, hogy ugye tudom hogy emiatt a vírus dolog miatt nem nagyon fogunk találkozni... de csak legyintettem.

Erre fel ma jött volna át a párom és azt mondta össze veszett az anyjával és nem találkozhatunk... Nekem már másfél hete nincs munkám, itthon ülök egyedül a zárt lakásban, csak takarítok egész nap már kínomban... Mondtam hogy beül a kocsijába amiben nyilván nem ült senki más és itt kiszáll nálam, nem megyünk sehova, nem érintkezünk mással... De nem és nem, mert hozzájuk minden nap átmegy a nagypapája aki már öreg és ha tőlem hazavisz valamit, akkor tuti meghal... De közben ő eljár dolgozni és érintkezik a kollégáival meg az utcán bárkivel, de az nem baj, mert dolgozni muszály... Az anyja is megy minden nap boltba, apja is jár dolgozni...

Ráadásul ki tudja ez meddig fog tartani, így is keveset tudunk együtt lenni, akkor így mi értelme az egésznek? Azt is mondtam már neki, hogy akkor költözzön hozzám, először úgy tűnt, hogy benne is lenne, aztán mégsem és jött mindenféle kifogással (nem hozzám szól a lakcímkártyája és ha ez kiderül akkor börtönbe is kerülhet, mert karantén...), gondolom erről is az anyja beszélte le... Most haragszik rám, mert ő most két tűz között őrlődik (én vagy a családja) és én nem vagyok megértő...

Ti mit tennétek, szakítanátok?


2020. márc. 20. 07:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy "férfit" az anyja irányít, abból sok jóra ne számíts. Ebből a jatszmabol nem fogsz jól kijonni.
2020. márc. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
maradjon nálad a járvány végéig.
2020. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ba.. szd ki őt....
2020. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Ebből semmi jó nem fog kisülni. Dolgozni jár, gondolom már nem tini. 4 hónap még nem olyan sok, de ha most nem te vagy neki az első, később csak hátrább kerülsz. A mamának meg szálka vagy a szemében, mert elakarod venni kicsi fiát tőle.
2020. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ah, biztos, hogy dobnám. Nincs annál férfiatlanabb dolog, mint mikor valakit anyuci irányít. Az egyik exem 27 évesen azt mondta, hogy azért nem költözne sehova, ami a szüleitől 5 percnél messzebb van, mert jaj anyuci mit szólna, ha nem a közelben neveljük az unokákat. Mondom tessék? Felnőtt ember vagy, azt csinálsz, amit akarsz. És ha én nem akarok a szülők seggében lakni? Az ilyen pasiknál a barátnő akarata mindig másodlagos és a szülő az első.


Már előre láttam azt is, hogy ha lett volna gyerek, az biztos, hogy az anyja folyton nálunk legyeskedett volna és mindenbe beleszólt volna. Az ilyen családoktól minél előbb menekülj, mindig el leszel nyomva, az ilyen pasik meg mindig félni fognak ellentmondani anyucinak, mert jaj akkor megvonja a támogatást meg a hétvégi ebédeket, isten ments!

2020. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül élek, a párom nálam dekkol most. Senki nem fog bekopogni a házakba, hogy megnézze, csak az van-e ott, akinek oda szól a lakcímkártyája. Erre egyetlen szervnek sem lesz kapacitása, és nem is ez a cél, hanem hogy ne legyenek az utcán céltalanul bolyongó emberek. Ráadásul a pasi kocsival is jár...

Én szakítanék, nem kellene egy olyan férfi, akit ennyire a szülei irányítanak.

2020. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%

Szakíts. Ez nem kapcsolat. De gondolom olyan jó pasi, hogy muszáj volt vele összejönni. Szóval edd meg a levét a választottadnak. Annyi normális pasi lenne, aki nem néz ki olyan jól, csak azokra meg rá se tudtok nézni. Szóval nincs kedvem sajnálni az ilyen beképzelt majmokat, mint ti.

Akik felsőbbrendűsködnek, mert azt hiszik jobbak a másiktól.

2020. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

#7

Kombinálásban szerintem bármelyik nőt lepipáltad ezzel😂Honnan veszed, hogy jól néz ki?


Olyannal meg miért jönne össze bárki is, akit rondának tart? Szex közben majd mindig másra gondoljon, ha egyáltalán heti 1x rá tudja venni magát, anélkül, hogy rosszul lenne? Egy ilyen kapcsolatnak mi értelme lenne? Amúgy én nagyon sok csúnya pasit látok nővel, sőt gyerekkel.

2020. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt megértem, hogy a papára vigyázni kell, de ha megy dolgozni, nem te leszel a gócpont.

Költözzön hozzád, ezzel tudná az otthoniakat a legjobban védeni.

2020. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom az összes közül ez a pasi volt a legjobb mi? Anyuci pici fia.

Most komolyan férfiként tudsz rá tekinteni???

Dobd már ki a francba....

2020. márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!