Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerülhetném el ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetném el ezt az örök körforgást?

Figyelt kérdés

Sokáig nehezen ment az ismerkedés, aztán szép lassan megtanultam hogyan legyek olyan, amit a másik fél látni akar. Nem tudatosan, egyszerűen csak próbálom magam jól érezni. Észre sem veszem, semmi erőfeszítésbe nem telik az első pár randin szinte álompalinak lenni. Aztán a lány beleszeret a stílusomba, ragaszkodik, részemről meg unalmas lesz az egész. Véget kell vessek neki, jön a "derült égből villámszapás", sírás, stb.. Minden kapcsolatom ide fut ki rendszeresen. Ha egy randin a természetes önmagamat adnám, akkor egy háborítatlan erdő közepén fizikáról vagy szociológiáról beszélgetnénk kettesben.

Ilyen problémába más is belefutott már?



2020. ápr. 1. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs ilyen problémám, mert nem játszom meg magam.

Nekem is nehezen ment az ismerkedés, de amíg te elkezdtél színészkedni, én az alapjaimat változtattam meg, hogy kívánatosabb legyek. Így nem kell megjátszanom magam, mert tényleg az vagyok, akinek mutatom magam.

2020. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb autista ilyen.
2020. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat megvalasztoltad a kerdest. Az elso baratom azt mondta mellem csak papucs valo, evekig azt hittem hogy agressziv, eroszakos meg noietlen vagyok. Aztan semelyik utana levo kapcsolatom ezt nem igazolta. Viszont megnehezitette ez az ismerkedest, elegge hatarozott vagyok, es amikor onmagamat adom akkor ugy erzem menekulnek a ferfiak. Aztan pl a mostani parkapcsolatomban ugy meg voltan szeppenve mint egy kis nyuszi az elso randin mert a parom is egy hatarozott ember.
2020. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól leírták a többiek!

Két lehetőséged van vagy megjatszod magad, és vegigviszed elhitetem a csajjal h olyan vagy, nem futamodsz meg ami gyava dolog :D vagy önmagad adod és jobban célt ersz vele! Nem veszed eszre h az összes kapcsolat miattad megy tonkre? Változtatni neked kell!

2020. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Első Válaszoló!


"én az alapjaimat változtattam meg"

- milyen alapokra gondolsz? min változtattál?

2020. ápr. 1. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a bajod, hogy te csak megtanultál kifelé mutatni egy képet magadról, de valójában te sem hiszel abban, hogy egy önmagában is boldog, kiegyensúlyozott valaki vagy.



Én szintén nehezen ismerkedtem világ életemben, de mikor elkezdtem úgy élni, úgy gondolkozni, hogy egyedül is élvezem az életet (olyasmit csinálni, amire korábban mindig azt mondtam, majd a párommal, etc), akkor elkezdtek feltűnni a nők körülöttem.


Viszont én ezt nem csak kifelé mutattam, hanem meg is változtam, változott a dolgokhoz, az élethez való hozzáállásom.


Te viszont unod a saját színjátékod.

2020. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg önmagad lenni és olyannal randizni, akinek úgy is megfelelsz? Szimplán ennyi.
2020. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha nem adom ki másnak magam hanem önmagamat adom lehet, hogy nehezebben találok párt de az olyannak szeret amilyen vagyok.
2020. ápr. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!