Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az örök konfliktus: "nézelődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az örök konfliktus: "nézelődik" a párom, és ez fáj, de mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve leszünk együtt. Tudni kell róla,hogy ő egykor igazi nőfaló volt,és szereti a szépet,és nem is titkolja. Látványosan néz meg nőket,tesz megjegyzéseket. Ezért már szóltam, erre a reakció mindig az: nekem te vagy a legszebb,ez egészséges férfi nézelődés,minden férfi megnézi a nőket és aki nem,az hazudik,és nem jelent semmit.

Hát nem tudom...engem zavar.

Ti hogy vagytok ezzel?

Előre is köszi!

L: 26, F: 32



2018. jan. 31. 18:25
1 2
 1/13 Modeler ***** válasza:
3%

Ide jöhet az a klasszikus mondás, hogy "hűséget esküdtünk, nem vakságot."

Ha ennyire zavar, akkor vagy változtass a hozzáállásodon, vagy szólj a pasidra vagy menjetek szét mert túl féltékeny vagy... A döntés a tiéd.

2018. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Normalis ferfi nem nezelodik, bocs. Eddig egy ferfinel tapasztaltam ilyet, o nem csak nezelodott de online is irkalt lanyoknak. A tobbi baratomnal egyszer se vettem eszre, hogy a tarsasagomban nezne a lanyokat es egyeb modon se kerestek a tarsasagukat direkt.
2018. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg minden férfi megnézi a nőket és aki nem,az hazudik.

Abban viszont hatalmas különbség van férfi és férfi között, hogy miként nézi meg, miként néz rá. Van olyan nézés ami nem jelent semmit, és van olyan, amin látod, hogy ha tehetné leteperné, meg minden e két szélsőség között.

2018. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
97%

Nekemsem tetszene ha melletem nèzzelödne, persze mindenki megnèzzi a másikat, a nök is ugyan ugy. De nem mindegy az hogy együtt sètálunk ès kiesik a szeme a helyèröl...

Beszèlj vele hogy tèged ez bánt, ha erre nem kèpes hogy legalább melleted ne tegye akkor nincs sok èrtelme a kapcsolatnak :/

2018. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fordul meg a nő után, csak "simán" szemrevételezi, ezzel nincs semmi baj, szerintem szinte minden pasi megteszi. Sőt, még mi nők is, ha szembe jön velünk egy klassz pasi.


Ha nincs alapja annak,hogy féltékeny legyél akkor ennek ne tulajdoníts jelentőséget. Főleg ha tudod,hogy mindig is ilyen volt.

2018. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Biztos nem viselném el, ha ilyen feltűnően csinálja.


Igen, mindenki nézekődik, és igen,a férfiak impulzívabbak. De pl a nyílt, állandó feltűnő megbámuás, vagy az utánafordulásért már nem "belefér", hanem pogátlan paraszt kategória.


Nézelődni lehet, de (tátott szájjal) bámulni, utánafodulni már lécci, tiszteljen meg és en akkor, amikor mellette vagyok.


Az én párom szerencsére nem primitív bunkó, így ez nálunk nem probléma. Ő sem díjazza amúgyezt fordított esetben, és én is megértem.

26N

2018. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

En sem vagyok vak, de baratnömet tisztelem annyira, hogy tarsasagaban ilyenkor legfeljebb a szemgolyom mozogjon. Neha meg eszre is veszi es elneveti magat "figyelmessegemen".


Megjegyzeseket pedig generell nem teszek.

2018. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel te sorozatosan turod ezt a megalaztatast, ezert annyira megsem zavarhat.

"minden férfi megnézi a nőket és aki nem,az hazudik" - ja, csak ezt meg lehet oldani ugyis, hogy nem alazod meg azt a not, akit elvileg szeretsz. De ugy latom, neked ez az ostoba duma pont megfelel.

2018. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%

Nos, érdekes, az én párom miért nem nézeget meg másokat?!


Mert FÉRFI, és nem egy komplexusos kis pöts, akinek másra kell csorgatnia a nyálát.

Az exem is random megnézett nőket, lányokat, jó látványosan, hát elég hamar ki is dobtam.

2018. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, abban elvileg nincs semmi, ha megnéz egy másik nőt, de ne melletted tegye, mert az roppant megalázó. Ennyire tisztelje a párját.

Az, hogy a tudtára adtad, hogy ez téged zavar, és ő ezt semmibe veszi, abban viszont van már kivetnivaló. Mert akit szeretünk, annak nem akarjuk, hogy bármi fájjon.

Így ezzel azt mutatja, hogy a te érzéseid nem fontosak számára.


31/N

2018. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!