Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért törölte az üzeneteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölte az üzeneteket, ha nem csalt meg vele?

Figyelt kérdés
Nem rég ráírt egy lány a barátomra azzal a szöveggel, hogy bűntudta van, amiért legutóbb nem volt valami kedves vele és sajnálja, ami történt. Látszólag ez volt az első üzenet tőle, de ráírtam a saját facebookomról a lányra és elég flegma volt, de csak annyit írt igazából, hogy évek óta ismerik egymást és nincs okom féltékenykedni, mert csak néha beszélgetnek, nem kell féltékenykednem. Egyrészt, ha nincs köztük semmi és nem is volt akkor miért volt bunkó velem a lány? Másrészt a barátom magyarázata sem tűnik őszintének. Elmondása szerint néha beszélgettek aztán a lány valamin besértődött és letiltotta. Később ráírt (mármint a barátom) whatsappon, hogy miért tiltotta le és bunkózott akkor is a csaj, ezért írta most azt, hogy bűntudta van. Elvileg nem titkolózás miatt törölte az üzeneteket, hanem mivel tiltotta a lány, így nyilvánvalónak tartotta, hogy törli. Zavaros nekem ez az egész és úgy érzem hazudik, pedig eddig teljesen megbíztam benne. 1,5 éves kapcsolat, eddig semmi jelét nem adta annak, hogy gond lenne köztünk, nem rég költöztünk össze. Ti mit gondoltok erről? Van rá esély szerintetek, hogy igazat mond? Illetve a lány miért ne mondaná el, ha lenne köztük valami?
2020. ápr. 1. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Szóval belenéztél a párod beszélgetésébe és még rá is írtál a csajra. Ez nagyon égő. Nincs semmi önbizalmad?
2020. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sose nézek bele a telefonjába. Épp a telefonján néztünk videókat amikor felugrott az üzenet, de amikor megláttam mondtam neki, hogy szeretném látni a többi üzenetet is, de nem volt semmi más csak ez. Nem nagyon mondott róla semmit a barátom, ezért írtam rá a lányra is. Nem érzem úgy, hogy ez égő lenne, de ha az sem érdekel. Légyszives a kérdésemre válaszolj legközelebb.
2020. ápr. 1. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj,hogy mondhatunk itt neked bármit, te már valamit eldöntöttél fejben és az bizony úgy van. Hiába mondják itt százan, hogy nem csal meg, ha te nem tudsz bízni a barátodban.

Csak annyit tudok mondani, hogy gondold át és szedd össze a gondolataid, ha még nem nyaggatad vele túl sokszor akkor beszéljétek meg. Ezek után pedig mérlegeld a helyzetet. Elhiszed amit mond és későbbiekben is meg tudsz benne bízni vagy ezentúl mindent megkérdőjelezel amit mond. Utóbbi esetben pedig azt is gondold át, hogy így van e értelme együtt lenni vele...régen rossz ha nincs meg a bizalom.

2020. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jól van. Itt szeretnél egy ilyen ügyben mit kapni? Megerősítést? Ki tud az ügyről a legtöbbet (te), ki tud ebben dönteni (te).


Zavaros a történet? Igen zavaros. Mondhatjuk, hogy megcsalt vagy nem csalt meg? Nem mondhatjuk és te sem mondhatod, mert nem tudod mi történt.


Az látszik, hogy nagyon rá vagy menve a dologra, de az is látszik, hogy nem biztos, hogy csak ebben vagy ilyen rámenős, hanem általában osztod a párod. Akkor lehet érthető, ha olyanra vágyik, aki nem osztja. Ezt abból gondolom, ahogy rendre utasítottad az első hozzászólót.


A lényeg az, hogy nem ismerjük a sztorit. Amit leírtál, az alapján bármi lehet. Ha te is így gondolod, akkor álljál figyelő pozícióba és tartsd szemmel őket. Ha ez nem megy, akkor ki kell dobni az embert, aztán majd lesz olyan, aki nem ad okot gyanakvásra.

2020. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg elég érdekes,én is szeretném azért tudni h mit művelnek a hátam mögött...
2020. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Én már nem. Nem pazarolnam ilyenekre az időmet. Hazudik? Kuka...


Javaslom te se törd a fejed.

Vagy megcsalt vagy nem.

Ha el tudod viselni akkor hajrá, ha nem akkor ennyi

2020. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Rockarc ***** válasza:
35%

Tobb van, mint mondja, de kevesebb, mint gondolod. Ha torli az uzenetet az utalhat megcsalasra, de ezekbol a reakciokbol nekem csak annyi jon le, hogy nem tortent koztuk semmi. Ellenben direkt nem akar tobbet mondani a dologrol, mert latja, hogy mennyire felzaklat. Ettol lathatolag jobban tart, mintsem tiszta vizet ontson a poharba, tul ramenos vagy. Biztos volt multjuk, ezt ugye szinten nem mondta el, akar lehetett tobb is koztuk. De jelen helyzetben meg leallitotta a csajt, ezert bunkozik, meg ezert irta, hogy nincs okod feltekenykedesre. (Jol vizsgazott husegbol, vagy egyszeruen csak jobb csaj vagy) A lany tuti benne lenne mindenben, de a baratod nem volt vevo ra. Ettol fuggetlenul meg szegyenli, te pedig rateszel egy lapattal.


En a helyedben elengednem a sztorit, mert jo megoldas nincs. A baratod felelossege, hogy kit es mennyire enged a kozelebe, meg kell tudnod bizni benne. Ha visszael a bizalommal, akkor lapat. Addig pedig engedd, hogy elhesse az eletet, ne kontrollald ilyen szinten. Bizzunk abban, hogy tudja mit csinal es meddig mehet el. Ettol meg jelezheted neki, hogy bosszant a szitu, de szamon ne kerd rajta, hogy mit tett az ugyben. Ha valamit kozolni akar, akkor kozolni fogja.


44F

2020. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Évek óta ismerik egymást? Akkor miért nem mesélt róla a barátod, ha nincs közöttük semmi?

Miért törli ki az üzeneteket ha egyszerű beszélgetésről van szó? Most már nem tudod meg, eltusolta.


Milyen reakciója van amikor rákérdezel a csajra, abból talán rálehet jönni.

Miért veszekednek, honnan ismeri? stb.


Igen is ezek után a barátod megértheti hogy bizalmatlan vagy.

Nem vettél észre mostanában furcsa viselkedés t, vagy problémát a kapcsolatotokban, nem járkál el stb.

2020. ápr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van sok semmi, és ebből felépítesz egy megcsalások sztorit.

A facén nincs semmi a kapcsolati helyzetermről.

Néha egészen elmeroggyant nők írnak rám eléggé egyértelmű célból.

Én is kitörlöm magam miatt.

Ha egy féltékeny fazon írna a nője miatt arra még nem is válaszolnék. Mire föl?

Nem törlök minden ilyen zavarost, de a levélírási lehetőséget el tudom zárni.

Fura, hogy alig másfél év alatt sincs bizalom benned, nem is volt, vagy eltünt?.

2020. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!