Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes emberek miért itt kérdezik meg másoktól, hogy mi miért van úgy ahogy a kapcsolatukban ahelyett, hogy a párjukat kérdeznék meg? 🤷🏽‍♀️

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Ezt a kérdést feltenném az exemnek. Na jó, féltettem, nem válaszolt. Szerintem azt gondolta, hogy a barátnője jobban ismert engem, mint én magamat. Bár elég jó bige volt, kár, hogy nem ismert jobban.
2020. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

1, Mert jó a kommunikációjuk egymással;

2, Mert egy kívülálló nem elfogultan gondolkodik, míg aki benne van a trutyiban, az igen.

2020. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert kíváncsi vagyok elfogulatlan kívülállók véleményére és meglátásaikra.

Azonkívül nálunk sajnos van olyan probléma, amit képtelenség megbeszélni, ill. dülőre jutni.

2020. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem jól van a kérdés feltéve szerintem. Nyilván a párjától nem kérdezi meg, de az, hogy idegenektől az azért lehet, mert ez a hely elég jó ilyen szempontból és le lehet átlagolni a válaszokat.


Én inkább azon csodálkozom, hogy aki itt kérdez, annak nincs barátja/nője, akit ki tud faggatni. Annyi előnye lenne, hogy az legalább ismeri és tudja kb mi a szitu, meg hogy mit szoktak erre reagálni.

2020. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert buták. De, tényleg. Ennyi. Nézd meg a kérdések többségének tartalmát.
2020. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert pártatlanul őszintén akarnak valamire egy választ egy kívülállótól. Amúgy meg nyilván komolyabb kérdéseket ide senki nem fog feltenni.
2020. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!