Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért hiszi azt minden férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hiszi azt minden férfi hogy elég jó a párjának?

Figyelt kérdés
A nők természetszerűleg a jobb, a megbizhatóbb férfira vágynak, arra aki biztonságot teremt és előre jut az életben és akire lehet támaszkodni. Amíg ez nincs meg, addig az egyedül lét elkerülésére természetesen jó az egyszerűbb pasi is. Pl. mert ha eggyütt laknak akkor kétfele megy a bérleti díj meg a rezsi, olcsóbb eggyütt utazni nyaralni stb. De ettől a nők még vágynak az előrehaladó határozott céltudatos pasira. Mért gondolják mégis a férfiak hogy ők ahogy vannak, nem csak muszájból vagy jobbhíján kellenek a nőnek?

2020. ápr. 3. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Miért kell megint átalánosítani?

Az én férjem pl elég jó nekem, és jogosan hiszi ezt.

2020. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem több férfi tinderezik (sajnos) a párja mellett, mint ahány nő a párja mellett. Ebből az következik, hogy inkább a nőkre igaz az, hogy nem elég jók a párjuk szemében.
2020. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
*sokkal több
2020. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Az a nő, akinek nem jó a párja, de valamilyen érdekből együtt van egy féfival és úgymond hagyja magát megerőszakolni, az meg is érdemli.
2020. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért pontoztatok le? 2. hozzászóló voltam. Én csak egy tényt írtam le, mégis lepontoztatok. Aki ezt tette, fejtse már ki please, hogy miért. :D


(Egyébként én sosem tindereztem barátnő mellett, ezt hozzátenném.)

2020. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"addig az egyedül lét elkerülésére természetesen jó az egyszerűbb pasi is. Pl. mert ha eggyütt laknak akkor kétfele megy a bérleti díj meg a rezsi, olcsóbb eggyütt utazni nyaralni stb. De ettől a nők még vágynak az előrehaladó határozott céltudatos pasira. Mért gondolják mégis a férfiak hogy ők ahogy vannak, nem csak muszájból vagy jobbhíján kellenek a nőnek?"


Ez mekkora kamu. Én pont azt látom, hogy a lányok jelentős része előbb ölné meg magát, minthogy összejöjjön egy számára nem tökéletes, nem álompasival. Ez nagyon-nagyon ritka, hogy egy csaj csak azért van együtt valakivel, mert nincs jobb és ezzel ő is tisztában van. A legtöbb nő inkább van egyedül (+néha megdugatja magát valami alfával, aki aztán nem akar kapcsolatot), minthogy lejjebb ereszkedjen annál, mint amit ő elképzel magának.

2020. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szerelem vak, elbolondítja az embert. Amúgy nem mindenki gondolja ezt.
2020. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemtől függetlenül mindenki azt hiszi, hogy ő úgy jó, ahogy van. Kell egy pár partner, akinek a tükrében szemlélve magunkat, rájövünk a hiányosságainkra. A saját tükrünk ugyanis sohasem ad olyan hű képet, mint a párunké, amikor már elillant a rózsaszín köd.
2020. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!