Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy együtt voltam egy fiúval 1 hónapot, valamennyire megszerettem és kötődöm hozzá, de ő nehezen engedi el a múltját vagyis a 4 éves kapcsolatát. Szerintetek mit csináljak vagy hogyan érhetném el? Nagyon fontos lenne, tényleg sokat jelent, évek óta nem voltam ilyen boldog mint mellette. Esetleg volt valaki ilyen helyzetben? Vagy lenne jó tanácsotok?

Kérlek szépen titeket, hogy ne olyat hogy hagyd, majd lesz másik meg nem éri meg stb. Tudom, hogy nem itt kellene ezt megkérdeznem, de tanácstalan vagyok.


2020. ápr. 4. 10:06
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
Pedig, ha nem zárta le tisztességesen az előző kapcsolatát, akkor csak egy pótlék vagy. Persze pótlékként is lehettél boldog...de miért is lett vége? Elmondta, hogy ő erre még nincs készen, kis prüntyi közepette?
2020. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minél többet szexeltek, annál inkább hozzád fog kötődni.
2020. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1es kérdező: mármint az exével vagy velem?

2es kérdező: az a baj, hogy jelenleg nem beszél velem

2020. ápr. 4. 11:06
 4/5 Noren1989 ***** válasza:

Az exével...nem látom úgy, hogy veled nagyon le akart volna zárni bármit is.

No, mesélj, hogy lett vége?

1x csak bannolt, nem érted el?

Vagy volt korrekt magyarázat?

2020. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az exével ő szakított, elég rossz kapcsolat volt, a csaj beteg volt, ebből kifolyólag nem volt már szex se, egész nap ő ápolta, utálta a srác családját, nem engedte hogy éljen mármint nem engedte el sehova még a barátokhoz sem, a mostani karrierjét se tudta beinditani mellette, szóval elég rossz kapcsolat volt és úgy döntött kilép belőle.

Nekem meg korrekten megmondta, hogy próbálja még lezárni a dolgot az exével, mert ez fájó pont volt számára, de velem is el tudna képzelni egy kapcsolatot csak nem tudja hogy készen áll-e még rá...

2020. ápr. 4. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!