Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tanácsot lehet adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot lehet adni erre a problémára?

Figyelt kérdés
Érdekelne volt-e valaki már ilyen helyzetben, mint most a bátyám. Nagyon aggódom érte, igazából sógornőm mondta el milyen nagy probléma van most köztük. Ők már nem fiatalok, pár éve élnek együtt ketten egy közös lakásban. Bátyámnak van egy 26 éves nagy lánya aki jó ideje már kapcsolatban is él. De sohasem lakott és aludt bátyámmal és sógornőmmel együtt. Most közölte bátyámmal hogy jönni akar hétvégére és párját is hozná, ott alvósra gondolja. Azt tudni kell bátyám és sógornőm kezdetektől külön szobában alszanak mert egyik folyton vécére jár éjszaka, másikuk hajnalig olvas. Tehát ilyen értelemben nincs fölösleges ágy. Plusz sógornőm igazi tisztaság őrült a szó jó értelmében. Teljesen ki van akadva hogy az ő ágyában ne aludjon más, főleg egy másik férfi. Bátyám pedig nem tud nemet mondani lányának hogy próbálják rendezni másképp az esti alvást, hiszen csak száz valahány kilométerre laknak. Most áll a bál köztük, meglátásom szerint egyik sem enged, félek rámegy a kapcsolatuk. Azt sem tudom milyen tanácsot adhatnék, hiszen sógornőm alapvetően rendes nő és szereti bátyámat, az lehet a baj hogy a szokások embere nagyon.
2020. febr. 19. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy hètvègèről van szó, szerintem ennyiben lehetne engedèkeny a sógornő.

Vagy vegyenek kinyitható vendègágyakat. De erre ne menjen már rá egy házasság...

2020. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És ha a bátyád alszik a sógornővel, és a fiatalok így a báty ágyát kapnák meg?


Egy éjszakára le lehet tenni a könyvet.


(Én amúgy könnyen ébredős vagyok, de párom simán mehet vécére, nem ébredek meg rá - megszokott dolog)

2020. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez rettenetesen nagy probléma! Mármint az, hogy a sógornőd egy idióta.

Én sem.szeretném, ha a lakásunk egy átjáróház lenne, vagyis minden héten más rokon jönne, de a bátyádnak van egy lánya, aki nehogy már 5 évente egyszer ne aludhasson már náluk. A gyerekeről van szó, nem valami távoli rokonról.

Ha egy hétvégét nem bír ki valaki a párja gyerekevel, akkor ott nagy baj van.

Én is tisztaságmániás vagyok. Ha jön vendég, aki nálunk alszik, akkor kimosok mindent utana es fertőtlenítem meg az ágytakarót is. Par óra takarítás és el van intézve.

Szerinted egy ilyen visszautasítás milyen károkat okozna a lány és az apja kapcsolatában?

2020. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Sógornőm mindkét ágyat használja hiszen bátyám elalvása előtt az övében vannak együtt természetszerűen. Vendégágy nem opció, a fiatalok sem akarnának másokkal egy szobában aludni. Kettőjüknek kevés is egy adott esetben kinyitható ágy. Akinek ez vicces az nem ismeri sógornőmet. Bátyámmal kialakították a közös életüket és szokásaikat, illetve a tisztasággal kapcsolatos dolgokat. Ő emiatt óriási csapásnak venné ezt az ott alvást, plusz mondta fél ha enged akkor ez többször ismétlődhet mert rájuk kapnak.
2020. febr. 19. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A sogórnőd egy gonosz mostoha nehogymár egy ott alvásból ekkora cirkuszt rendezzen elvégre nem a fél veséjét kérte.Mindent meg lehet oldani csak akarni kell ha nem akarja akkor jönnek a kifogások.Meg nehogy odakapjanak??????Ez a bátyád gyereke nem a kéregető szomszéd.
2020. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Plusz sógornőm igazi tisztaság őrült a szó jó értelmében."


A leírtak alapján a sógornőd nem jó értelemben vett tisztaság őrültnek tűnik, sokkal inkább kényszerbetegségben szenvedőnek.

2020. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem rühösek a fiatalok. Ha elmentek, egy egyszerű mosás megodja a problémát.
2020. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!