Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megromlott a kapcsolatunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott a kapcsolatunk a ferjemmel. De megis felek kilepni a hazassagbol. Van valakinek hasonlo tapasztalata?

Figyelt kérdés

Mindig voltak kisebb-nagyobb problemaink, de tudtuk rendezni oket. A kislanyunk szuletese utani viselkedese miatt nagyon kiabrandultam (nehezere esett lemondani az addigi kenyelmerol). Parterapiara mentunk az unszolasomra, de nem csinalta vegig, mondvan, hogy elfoglalt. Beszelgetni nem tudunk, nem szeret. Mindent megprobaltam. De szerinte igy jo, neki nincs semmi baja a kapcsolatunkkal.

A kislanyunk 2 eves, nem akarom, hogy csonka csaladban nojjon fel, de nem birok igy elni.

Hozott valaki hasonlo dontest? Szivesen meghallgatnam, hogy latja utolag.



2018. aug. 17. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%

Lehet a gyerek szuletese miatt nyeregben erzi magat es kijön az igazi termeszete , tudja hogy rá vagy utalva

Meghiztal?

Muszaj kialakitsd a sajat vilagod

2018. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Miért nem az igazi valódat adtad a kapcsolatotok kezdetén?
2018. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Igaz. Ne is nőjön fel csonka családban. Inkább nőjön fel olyan szülők közt, akik nem szeretik, nem tisztelik már egymást. Hadd tanulja el ezt és hadd legyen az ő családi és párkapcsolati mintája ez. Az sokkal jobb!
2018. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Hát... az a fura, hogy mindemellett bemeséli magának, hogy minden rendben van. A helyedben én végigsorolnám azokat a dolgokat, amik nem tetszenek, továbbá, hogy milyen lépéseket tettél meg ezek orvosolására. És ő mit nem: abbahagyta a terápiát például. Sajnos itt más nem nagyon fog segíteni, csak ha konkrétan tapasztalja, hogy te bizony ott tudod őt hagyni. Egy szétköltözés után talán észhez tér. Ha nem, akkor ebben a kapcsolatban ennyi volt a maximum.

Sajnálom a kislányodat, de addig kell lépni, amíg ilyen kicsi. Később sokkal rosszabb lesz neki egy válás. És ne akard azt, hogy egy boldogtalan család legyen a mintaképe!

2018. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem hiztam el, sportolok, jobban nezek ki, mint elotte...

Nem akarom, hogy ilyen mimtat lasson, ezert is barol tapasztalatokat. Meddig van ertelme kuzdeni ha a masik nem partner benne. Nem akarom megbanni a dontesem, barhogyan is dontok.

2018. aug. 17. 21:23
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Erre nyilván magad is tudod a választ. Szét kell válni.
2018. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tedd fel magadnak a kérdést, hogy ha nem lenne a kislány, akkor már léptél volna?


Szerintem, ha elviszed addig, hogy mindent megpróbálsz a kapcsolat helyrehozásáért, akkor utóbb nem lesz mit megbánnod! Főleg, ha azt látod, hogy a férjed szarik bele az egészbe. Az kellően kiábrándító.

2018. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most pocsék a dolog, akkor nem érdemes húzni a dolgot. Mitől lenne jobb? Az én lányom 4 éves volt mikor elváltunk, igaz egyéb okok miatt. Én később újra férjhez mentem, normális házasságban élek, szeretetben, tiszteletben, és a lányom is ezt látja, hogy így is működhet egy házasság. Az apukájának volt egy hosszabb, de rosszul sikerült kapcsolata, aztán pár éve neki is van normális kapcsolata egy kedves, rendes nővel. Jobb 2 boldog külön élő szülő, mint egy szar házasságban felnőni. A szüleimé pl. az volt, rá is nyomta a bélyegét a kamaszkorunkra.
2018. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
#8 Szó szerint.
2018. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék miről kéne lemondania. Nem foglalkozik a gyerekével? Eljár szórakozni? Mi az amivel kihúzta a gyufát?

Akkor is feldobnád a kapcsolatot ha a gyereked nem veled maradna?

2018. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!