Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyerek mindig akkor kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek mindig akkor kezd mocorogni, amikor öszebújnánk a férjemmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van valakinek ötlete? Második babánk fél éves, velünk van a hálószobában (még szopik és nem is tudjuk hova tenni, nagy a korkülönbség a két gyerek között) és akárhányszor összebújunk a férjemmel, vagy csak hozzám ér, mintha megérezné a baba és akkor kezd nyafizni, gőgicsélni, úgy tűnik, még a legmélyebb álmából is felébred. Én kezdek érdektelenné válni, férjem a munkába menekül. Mit tegyünk? Romokban a szexuális életünk!!
2007. nov. 14. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az én babám a hasamba kezd el mindig akkor mocorogni. szerinted?


ha nagy a korkülönbség, bízd rá a másik gyerekre ha mondjuk alszik és vigye el sétálni. majd persze jutalmazd meg. nagyszülők, barátok biztosan elvállalnák a picit . nem kell feltétlenül éjjel összebújnotok. de ha már nagyon gáz a helyzet, menjetek el valahova pár órára, mert tönkre megy a házasságotok

2007. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mégis a külön szobát javasolnám, vagy legalább valami leválasztást egy szekrénnyel,vagy "álfallal" a babától.

VAgy próbálj meg nem foglalkozni vele, ha mindig felveszed, mindig meg fogja tenni. HA azt szokja meg, hogy nem foglalkozol vele ilyenkor,abba fogja hagyni a nyafogást. Jó ötlet, hogy mikor párod is otthon van, a tesóval küld le sátállni egy órára, és legyetek együtt akkor. VAgy néha vigye el barát, rokon sétállni egyet. Kell időt kerítenetek egymásra!

2007. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Mi ezért tettük a nappaliba a kicsit meg a helyhiány miatt persze.

Ha javasolhatom próbálj meg szerezni valakit, aki tud vigyázni pár órát a kicsire és szervezz magatoknak egy estét egy hotelban. MIndkettőtöknek jót tenne.

2007. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
nálunk a kezdettöl fogva külön volt a kicsi.szerintem nem egézséges ha köztetek van a gyerek,én is szoptatam 7hónapig és kibirtam azt a kis idöt mig átmentem a kicsihez.szerintem hülyeség együtt aludni a gyerekkel....
2007. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11%
Add állami gondozásba!
2008. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!