Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert varja el sok no hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert varja el sok no hogy a pasi teperjen utannuk?

Figyelt kérdés

A KERDES ALTALANOSITASOKAT TARTALMAZ!! (Ennek tudataban olvasd tovabb)


Alapvetoen azt latom ezen az oldalon, (az eletben kevesbe), h a nok elvarjak h kiralynokent kezeljek oket, kozbe pedig egynelosegrol es egyensulyban levo kapcsolatrol predikalnak.


A masik meg h a pasiknak az h szorakoztato legyen alap de en nok olyan keves izgalamas egyedi gondolkozasuval talalkoztam, hogy egy kezemen megtudom szamolni.


Itt egy kerdes ami miatt felvetem ezt de mar regota erlelodik bennem, h mire fel gondoljak sokan h o ertuk kuzdeni kell?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



2020. ápr. 4. 23:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"amikor mar osszejottek ne keljen azert kuzdeni h egyutt maradjanak."


Volt már neked tartós kapcsolatod? Leginkább azért kell tenni, hogy együtt maradjatok. Egy kapcsolat iszonyat melós dolog. Ha nem tesz MINDKÉT fél azért hogy ez egy jó kapcsolat legyen, akkor nem lesz az, mert magától nem történik. És ez igenis az, hogy a férfi kedveskedik a nőnek virággal pl..



"Azt sokszor hallom, h hat de a ferjem sose lep meg semmivel tuti bele unt a kapcsolatba, ellenben a ferfiak mikor varjak el h a no romantikus gesztusokat tegyen felejuk."


1. Képzéld magad a nő helyében. Van egy férfi, fél-1 évig odaadó, meglep apróságoggal, virágokkal, aztan egyszer csak már nem. Mire gondolnál? Rögtön arra hogy baj van. Miért? Mert megszokott egy fajta viselkedési formát és hozzáallast meg a férjétől.

Mikor összejöttem a párommal, mondtam neki hogy "olyan legyél most is amilyen x év múlva is leszel." Nem kell itt teperni, meg a kamu udvarlás. Miért? Mert én is ezerszer átéltem, hogy a srácok az elején nagyon odatették magukat, aztan x hónap utan teljesen nem olyanok voltam, mint az elején. Hidd el, nagyom rossz érzés. Aklor inkább már az elején se hozzom virágot meg ne udvaroljon....

Én vagyok a hibás amiért ő mást mutatott?aztán ha már nem olyan,megváltozik akkor hiányolom? Hogy aut hiszem baj van? Mar nem tetszen annyira? Hisz ő változott meg a kapcsolatunk elejéhez képest....

inkabb talán az első perctől fogva ugy kéne viselkednetek ahogy 1 év után is fogtok. Vagy meg kéne érteni miért kell 1 év után is udvarolni egy nőnek.


2.lehet hogy egy ferfi nem várja el a romantikus gesztusokat MERT nincs rá igénye, de attól még egy nönek miért ne lehetne erre igénye?

3.lehet hogy a férfi nem várja el, de én is és a legtöbb barátnőm tesz ilyen gesztusokat a párja felé.

2020. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:

9-es, ajánlom szíves figyelmedbe a hím rókák, a hím oroszlánok, valamint a legtöbb majomféle hímjét, illetve nagyon sok madárfaj hímjeinek a viselkedését. Az apaállat nagyon sok esetben a családdal marad, sőt! Amikor azt mondjuk, hogy a róka "tyúktolvaj", nagyrészt a kisrókáknak viszi az élelmet haza (és az anyaállat is - felváltva vadásznak-vigyáznak a kicsinyeikre). Szóval nem lehet állatokra sem általánosítani.


Ahogy férfiakra sem. Kikérem magamnak az összes ép érzésű férfitársam nevében ezt a hangnemet! Két éve vagyok a párommal, és még mindig meg szoktam lepni valamivel (és nem, nem büntetési csekkel, vagy azzal, hogy szeretőt tartok). Plusz. Főzök, mosok, takarítok - szó nélkül. Ahogy az normális lenne minden kapcsolatban. SzVSz baromi dedós dolog általánosítani (úgy a kérdező, mint a te részedről), hogy mert a férfiak/nők ilyenek meg olyanok. Nem. Ennyi erővel én is verjem az asztalt, hogy minden nő aranyásó k**va, mert sok olyannal találkoztam (inkább a pénzes exét választotta, aki cserébe jó nagy tahó volt vele)? Vagy mert volt aki rendesen számonkérte rajtam, hogy miért nincsen saját lakásom 26 évesen? Visszakérdeztem: Hol a tied? Ha két emberen múlik egy kapcsolat, akkor miért elvárás, hogy az egyik mindent beleadjon, a másik meg minimálisat is alig alig?


Amiben egyetértünk, és ami korrekt, hogy igen, EGYMÁSÉRT kell tenni a későbbiekben is. Rengeteg munkával és kompromisszummal jár egy jó párkapcsolat. És nagyon sokan (nők is, férfiak is) ezt felejtik el. Újra meg újra elkövetik ugyanazokat a gyökérségeket. Utána meg nem értik, mi a baj, mit kéne másképpen tenni.

Igen, az is így igaz, hogy a nők olyanok, ha megváltozik valami negatív irányban a kapcsolatban, akkor megijednek, és teljes joggal hihetik azt, hogy a párjuk nem szereti őket, vagy nem úgy, nem annyira, mint régen. Persze az esetek nagy százalékában azért ez nincs így. A feladatunk tehát: Nem elhúzni a mézesmadzagot a másik orra előtt.


Kérdező: Amit belinkeltél, az kicsit erős azért. Aki feltette, annak elsősorban az a baja, hogy a párját mintha a legkevésbé sem érdekelné az utóbbi időben. Úgy általában. Azért születésnapra egy pici tortát odab***ni a másiknak, hogy nesze disznó, lásd kivel van dolgod, az enyhén szólva is érzéketlenség. Ne félj, kedves párja egyből elkezdene hisztizni fordított helyzetben.

És nem, ez nem hercegnősködés. Nem elég valakit megszerezni, meg is kell tudni tartani. Nyilván, nem kell állandóan mindenféle sz**sággal elhalmozni a párunkat (sem oda sem vissza), de éreznie kell hogy gondolunk rá. Hogy fontos nekünk. Legalább gesztusokat tenni, hogy ne kezdjen el azon aggódni/kattogni, vajon szeretjük-e még. Ez rövid úton megöli a kapcsolatot. Ha meg a másikban valami átbillen, akkor onnan már rohadtul nehéz (ha nem lehetetlen) egy kapcsolatot visszahozni. Ez mindig is így volt, és így is lesz. Nincs olyan, hogy "túl vagyok az udvarlós korszakon". Nem azt jelenti, amit írt az a másik kérdező, hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a másik teperjen érte. Az a baja, hogy nincsen balanszban az amit kap, azzal amit ő ad. És ez baromi nagy különbség.

2020. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, a linkben lévő kérdés nem arról szól, hogy a nő elvárja, hogy királylányként kezeljék, sőt. Olvasd már el:


"Én vagyok a mintaháziasszony. Nem élünk együtt, de ha eljön hozzám, ki van minden téren szolgálva. Úgy gondolom, belekényelmesedett ebbe."


Tehát ő kiszolgálja a pasit minden téren, ez alap. A pasi meg 1-2 hónapig bírta tettetni, hogy oda van a nőért.

"Mikor első héten egy hatalmas csokor virággal lepett meg, azt hittem, főnyeremény. Meg utána 2 hónapig tényleg a tenyerén hordozott, leste minden kívánságom." És utána ennek vége. A nő nem változott, a férfi változott. Fogadjunk, ha a lány az elején tüncimünci mintaháziasszony, majd pár hónap múlva kiderül, hogy kupis és koszos, ti is kiábrándulnátok. Na, itt is ilyesmi történt. Miért kell azt tettetni, hogy gáláns lovagok vagytok, amikor nem? Miért csapjátok be a nőket? Ha nem tudtok tenni egy kapcsolatért évek múlva is, miért lepődtök meg, ha a nők nemi érdeklődése csökken irántatok? Nagyon el vagy tévedve, azt hiszem.

2020. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Felpontoztalak titeket bar nem ertjuk meg egymast.

Ti hany olyan kapcsolatot lattatok amiben a ferfi 10-20 even at hordta haza a viragot havonta?? Ez elofordulhat, de elvarni ezt teljesen nonszensz. Azt elvarhatja a no h a hazi munkat megosszak ez igy egyenlo, azt elvarhatja h a szexben mindketten megkapjak amit szeretnenek, de az h ha szulinapra "csak" egy kis tortat kap a no az mar rogton azt jelenti, h a csavo mar nem is akar semmit az egy vicc.

Amit amugy elismerek, annal a kerdesnel is leirtam, h az mar mas jel, h elv a csavoja felszavakban valaszolgat az problemasabb de minden mas felsorakoztatott indoka a nonek abbol eredt, h azt varja el h az udvarlasi szakasz egesz kapcsolat alatt tartson.


Mikozben hozza teszem egy no nem kell udvaroljon sose egy pasasnak (amivel nincs is gondom), de h egesz eleteben a nonek udvaroljanak, cserebe o tisztan tartja a hazat vagy nem tudom miben merult ki a no mintahaziasszonysaga... az szerintem egy abnormalis kapcsolat kep.


Egy kapcsolatban legyenek egyenloek a felek es ne az legyen, h egy folytaban kuzdeni kelljen a masikert h veled maradjon, legyetek egyutt azert mert jol erzitek magatok egymassal.

2020. ápr. 7. 21:44
 15/15 anonim ***** válasza:

Mennyivel egyszerűbb, ha az elején nem nyomultok virággal, csak nőnap, szülinap, névnap. Mennyivel egyszerűbb ha nem mutattok mást, mint amik vagytok. Igen, egy nőnek mindig udvarolni kell, ha azt akarod, hogy örömmel feküdjön le veled 10 év múlva is, ugyanis egy nőnek a lelkét kell felizgatni első körben. Az a kapcsolat marad jó, ahol a férfi nem felejt el udvarolni, nem felejti el nőnek tekinteni a feleségét. És szerintem nem kell havonta hordozni a kazal virágot, én legalábbis nem erről beszélek.

Egyenlőség? Ehez mi köze? A női szexualitás úgy működik, hogy éreznie kell, hogy különleges a férfi számára. A féri szexualitás meg működik és pont. Kinek kell többet tenni érte? Sakkozd ki.

2020. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!