Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várják el a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők a szakítás után, hogy teperjen értük az a pasi, akit kidobtak?

Figyelt kérdés
Ennyire unatkoznak az új párjukkal vagy ennyire nincs önbizalma egyiknek se?
2012. aug. 5. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Ne általánosíts, nem minden nő várja el, mint pl én sem. Aki meg ilyet csinál: csak tippelni tudok: a pasi nem volt elég jó, de azért jót tesz az egójának ha még mászik utána. Erre tudok gondolni.
2012. aug. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jól esett volna. Mert akkor tudom, hogy valóban megbánta, hogy megcsalt, és szeretett volna visszakapni, mert szeret.

De nem vártam el.

Ehelyett kipakolta a cuccaimat és összejött egy ócska ribanccal. Szóval nem kár érte.


24/n

2012. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem épeszű nő nem vár ilyesmit, főleg, ha új párja van!!! Az ember (lánya) okkal szakít csak normális esetben, mert valamiért nem működött a kapcsolat és nem tudták megoldani a problémát. Semmi értelme nem lenne visszamenni egy problémás kapcsolatba, soha nem is csináltam ilyet, pedig én is nő vagyok!
2012. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2, olyan szakításról van szó, ahol a nő szakított, de nem a férfi volt a hibás.
2012. aug. 6. 00:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja bocs! Annak én sem látom sok értelmét.
2012. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

nos, egy ok amiért ellehet várni:szereti még mindig a pasit a csaj.

Én már jártam úgy hogy kommunikáció kapcsolaton belül nem működött. Nem vette komolyan az igényeim, hogy némi figyelemre vágyom, letojt. Kértem hogy legyen partner, nem lett, letojta. Akkor finoman beadagolva leléptem mellőle, azóta is szid a hátam mögött mint a bokrot hogy elhagytam, és állítólag sír utánam. Akkor miért engedett el ilyen könnyen?

Na ezé!

2012. aug. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert van, hogy nem gondolják komolyan a szakítást, csak teszemazt több figyelemre, törődésre, vagy szebb ruhákra vágynak éppen, és a szakítás, mint érzelmi zsarolás tökéletes eszköz ehhez.

És mielőtt jönne a lepontozás, én nem csinálom ezt, csak erre tudok esetleg gondolni.

2012. aug. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értem. Ha a nő már párkapcsolatban van, akkor mit törődik azzal, hogy az exe is csússzon-másszon utána?

Még, ha a pasi cseszte volna el vagy javasolta volna a szakítást, akkor megérteném ezt az álláspontot, de így nem.

Én ha szakítok egy nővel, akkor nem várom el, hogy gondoljon rám vagy próbáljon visszaszerezni.

2012. aug. 6. 00:41
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja, hogy kérem szereti még a pasit. Akkor miért kell szakítani vele és elhagyni másért?
2012. aug. 6. 00:42
 10/11 anonim ***** válasza:
00:38 vagyok...nem olvastam rendesen. Ó, hülye lennék másért otthagyni őt ha még szeretem, főként nem várnám el hogy teperjen utánam. Kizárt. Bocs, azt hittem csak általánosságban kérdezed.
2012. aug. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!