Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám felhívni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felhívni a párom figyelmét magamra?

Figyelt kérdés
Reggeltől reggelig csak a számítógépen lóg, játszik a haverokkal, napközben alszik pár órát, aztán ki sem nyitja a szemét, már a gép előtt ül. Próbáltam már vele beszélni, az volt a válasza, hogy ne lógjak már állandóan a nyakán. Ez megy már több mint 3 hete. Ha elzavarom fél órára onnan, munka vagy valami miatt, már ott toporzékol hogy ülne vissza. Előtte is sokat játszott, de most már azon a szinten vagyunk, hogy ha pucéran mászkálok a házban sem néz fel a monitor mögül. Mit tegyek?
2020. ápr. 5. 21:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
Én egy ilyen embernek max addig akarnám felkelteni a figyelmét, amíg közlöm vele, hogy ennek a kapcsolatnak vége. Komolyan ez kell neked? Ennyire ne utáld már magad..
2020. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is az lenne a legjobb ha pár napra elmennel szüleidhez vagy egy barátnődhöz hagy gondolkodjon.. Hátha utána másképp állna a dolgokhoz
2020. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hm, mintha csak én írtam volna a kérdést. Az én barátom is totál ugyanez. :/
2020. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
Amit leírsz, az egyértelműen pszichés számítógép-függőség. Ebből a való világból egy virtuális világba menekült, csak ott érzi jól magát, legszívesebben ki sem jönne a való világba. Ezt mindenképpen pszichológussal kellene kezeltetni szerintem. Ha erre nem hajlandó, én a helyedben elvinném a számítógépét (elég csak a központi egységet) egy titkos helyre (például egy általa nem ismert barátodhoz) egy hétre akkor, amikor éppen alszik. Biztos őrjöngeni fog, de néha nincs más megoldás, hogy kijózanodjon, csak a megvonás.
2020. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
# 12: Aztán két hétig fel sem tűnne neki, csak egyszer feleszmélne amikor feláll a gép elől, hogy "dik ez meg hova lett?"
2020. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
13 - lehet haverok és egymással játszanak :)
2020. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez a szitu! Pont most tettem ki kérdést ezzel kapcsolatban. :D Hát... Gépre vannak ezek kötve. Szörnyű.
2020. ápr. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sosem fog megváltozni.
2020. ápr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lekapcsolnám az áramot. Lelakatolnám a villanyóraszekrényt. Meglátjuk mit szól hozzá. Ha nagyon nem lehet vele beszélni, szépen bepakolnék neki, és kivágnám a fenébe. Amúgy miért is vagy Kérdező vele?
2020. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
42%

Nálunk is visszatérő örök probléma. :(

Exemmel is ugyanez volt de ő az iskolában beleszeretett egy csajba akire kénytelen volt ránézni mert nem volt ott a gépe... (aztán a csaj dobta mert csak a hódítás érdekelte meg egy alkalmas szex...szegény...)

Férjem annyival másabb hogy vele tudok is beszélni a problémáról, ideig óráig kitalál megoldást de aztán hosszú távon sose elégedett egyikünk se. Lelkiismeret furdalása van amiatt hogy tudja hogy nekem nem jó ha ezt csinálja, de neki meg az nem jó ha nem tud játszani...

Én is meztelenül mászkálok előtte itthon... ő még felnéz néha a gép mögül elismerően de ennyi...

Ha megvan a hosszú távú megoldás a virtuális térbe szorult férfiakra akkor nekem is jelezzetek légyszi.

2020. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!