Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért önző vagyok?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt és az utóbbi időkben szívesebben van egyedül,mint velem. Tegnap este mondta,hogy mivel 7kor fejezte be a munkáját így nem akar velem találkozni. Amúgy 20 percre lakunk egymástól. Nekem ez akkor fájt kissé,mert még simán belefért volna aznap,és előtte meg 3 napig beteg volt azért nem találkoztunk.

Ennek tegnap valamilyen szinten hangot adtam,hogy rosszul esik,mire megnyugtatott,hogy holnap azaz ma és következő x napban tutira együtt leszünk...


Erre ma felhív,hogy ma sem lesz jó,mert egy haverja át akar menni hozzá,vagyis vagy ma vagy holnap még nem tudja de 90% ,hogy ma...

Szóval 5. napja vagyok lepattintva.

Tudtára hoztam a dolgot,hogy borzasztóan nehéz nekem lelkileg ezt tűrni,hogy nem látom ilyen hülyeségek miatt és nem érzem rajta a hajlandóságot,hogy szeretne velem lenni. Egyszerűen nem érzem magma szeretve.

Mire azt modnta,hogy milyen hülye vagyok és önző meg kellene értenem és nem kellene így szeretnem őt,meg úgy senkit sem,mert az nem jó dolog,ha ennyire szertünk és ennyire kimutatjuk.Ő is iylen votl régen ,de meg kell tanulni nem ilyennek lenni stb.

Elég sokat sírtam ma is és tegnap is,mert fájdalmas érzés,hogy akit szeretsz az folyton lepattint még ha van is rá mindig oka.

Elvileg több ismerőse is azt mondta igen önző vagyok emiatt.

Szálljak magamba és próbáljak érzéketlenebb lenni? Nem tudom mi a jó,de már a szakításon is elgondolkoztam az elmúlt napokban .


2020. ápr. 6. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd békén, majd keres, ha érdekled. HA nem, akkor nem vesztettél semmit.
2020. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az, igazabol o az onzo, mert csak hiteget, mert jo neki ha ott vagy, amikor NEKI epp kedve van hozzad. Gondolom a haveri tarsasaga ugyanez az egybites kategoria, nekik is csak arra kell no, hogy legyen kit megdugni, ha epp olyan a kedvuk, de amugy meg el tudom oket kepzelni, gondolom az a tipikus brosbe4hoes banda :D
2020. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ugyanezeket elmondtam én is neki,hogy végülis az ő döntése mikor akar látni és nekem nincs közöm hozzá.Tehát megpróbálok nem törődni vele bármennyire is fáj.

Valamint azt is amit 2. ír,hogy kicsit olyan mintha ő lenne az önző,mert csak akkor jön,ha éppen kedve van.Ekkore hülyézett le és mondta milyen éretlen vagyok.


Mikor javasoltam neki,hogy beszélje meg a haverjával,hogy holnap vagy akármikor máskor menjen át csak ne ma akkor fel volt háborodva,hogy tanácsokat osztogatok neki.Mert neki nincs rá szüksége egyedül is meg tudja oldani és nem kérdezett.


De ezekután azért nyugtatott vagy 10 percen át,hogy amúgy nagyon szeret engem és érzi,hogy én is őt és jól esik neki,de őt nem érdekli a találkozás ténye.


Igazából ahogy írom ezeket az fáj a legjobban,hogy úgy érzem ő félvállról vesz engem,vagy hogy nem is szeret. De azt mondja,hogy a szeretet nem abban mérhető,hogy hányszor találkozik velem és ne zsaroljam ezzel őt. Én nem zsarolni akarom ezzel,csak az én világomban igenis összefüggésben áll ez is a szeretettel,hogy menynire törekszünk rá,hogy lásson..

2020. ápr. 6. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:

"szeretet nem abban mérhető,hogy hányszor találkozik velem"


Hát pedig valahol mégiscsak mert ebből látható mennyire fontos valaki abból pedig az, mennyire szeret. Na meg lehülyéz, hát ez is a "szeretet" jele. Itt a haver fontosabb meg más dolgok. És azt tudnám tanácsolni, hogy ha azt szeretné, hogy erzeketlenebb légy akkor legyél az de olyan szinten, hogy szard le őt. És ha majd rajön a kangörcs akkor nehogy eljön és kap puncit, majd akkor neked ne legyen kedved, időd találkozni, szexelni.

Vagy oda figyel rád és akkor te is rá vagy szarik rád és akkor te is rá. Ez oda vissza dolog kell, hogy legyen. Különben csak ki leszel használva.. és még asszisztalsz is hozzá. Ne tedd!

2020. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,most megpróbálok én is szarni rá...csak ugye ebben az a gáz,hogy itt kell játszadozni . Holott ő kezdte azzal az egész kapcsolatot,hogy utálja a játszákat stb. Azért majd elmondom neki ezt is,hogy amit mondott,hogy "szerinte ne szeressem úgy meg régen ő is ilyen volt stb" hogy ebből nekem az jön le,hogy ő magára erőltetett egy vislekedési formát ami szerintem játszma. Hogy nehogy túlságosan szeressem a másikat és nehogy kimutassam túlságosan,mert az sok lesz biztosan stb. Ha látja,hogy én ilyen vagoyk és elvileg alapból ő is ilyen akkor miért fogja magát vissza??
2020. ápr. 6. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnállak, mert voltam én is ebben a helyzetben, szakítás lett a vége.

Onnantól, hogy ötödik napja eszébe se jut akár csak 1 órányi helyet szorítani a napirendjében neked, hidd el, ő nem szeret. Max azt szereti, hogy vagy neki, amikor épp úgy érzi. Nem a személyiségedet, hanem a jelenlétedet igényli nagyritkán.


Fogadj meg egy jó tanácsot tőlem, tudom, hogy nehéz, én is végigjártam. De ne keresd. Ha ír, legyél semleges, ne kérdezz vissza, válaszolj röviden és tömören.

Én is utálok játszmázni, tényleg.

De ilyenkor picit észbekapnak, jó esetben. Rossz esetben mehet a levesbe.


Ha úgy érzed nehéz, és jó lenne kibeszélni, írj.


21L

2020. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!