Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napi ajándék. És én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napi ajándék. És én vagyok önző?

Figyelt kérdés
Barátommal mostanában nem volt minden okés a szexben,így valentin napra kis szexi cetliket írtam neki,meg vettem egy szép fehérneműkészletet. Úgy tűnt örül is neki,erre ma valami kapcsán megjegyezte,hogy én mikor neki veszek valamit,kvázi magamnak vásárolok ajándékot,pl múltkor is ezt a fehérneműt. Én ezt nagyon igazságtalannak érzem,mert soha nem hordok ilyen jellegű dolgokat se otthon,se az utcán magamtól,csak szimplán neki akartam kedveskedni meg egy jelenlegi problémánkat megoldani. Most szerinte hisztizek. Szerintetek is túlreagálom?
2019. febr. 25. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Egy cetli mitől lesz szexi?

32/f

2019. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Azt mondanám igazad van, de pont múltkor olvastam itt egy kérdést ahol a pasi azon rinyált, hogy amikor ő fáradtan hazaesik a munkából és elé áll az asszony k.rvás fehérneműben és szexelni akar, akkor az neki miért jó. Hiszen szexet egyébként enélkül is kap, és az mitől ajándék neki? Meg hogy mit szólna a felesége ha pl. a születésnapján nem ékszert kapna tőle, hanem egy masnival átkötné a farkát hogy "ez az ajándék". Szóval most már nem is csodálkozom a hasonló felfogáson pedig nekem sem fordult volna meg korábban a fejemben hogy egy pasi gondolhatja így is...

Szóval igen, szerintem is igazságtalan volt veled, de férfi szemmel nézve lehet hogy valóban úgy gondolja hogy magadnak vettél fehérneműt. Na ilyenkor azt gondolom hogy kár is erőlködni még egyszer - bezzeg ha megszűnnének a hasonló kis figyelmességek, akkor meg az lenne a baj - mert akkor meg unalmas lenne az asszony...

2019. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 peca1000 ***** válasza:
82%
Vegyél neki egy pendrive-ot, és le van tudva. :)
2019. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Ebben van valami mivel a többséget nem a fehérnemű érdekli hanem ami alatta van :D

Hacsak nincs valami bugyifétise, de ettől függetlenül érthető a gesztus hogy neki akartál jót és nem kéne beszólnia érte.

2019. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem értékelnie kellett volna. Szeret még?
2019. febr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Beszélni kell vele. Én is beszéltem párommal hogy azért én is szeretném élvezni a szexet mármint elelvezni. Azóta máshogy áll a dologhoz. Figyelmesebb oda adobb. Mennyit dolgozik és te mennyit dolgozol? Az se mindegy hogy mit.. pl ha te irodában dolgozol és azért marad energiád a nap végére ő meg építkezésen dolgozik és alig várja hogy otthon legyen egyen esetleg megigyon egy sört és aludjon akkor érthető hogy nem bír veled. Azt kéne tenni hogy szépen felvezeted a dolgot mármint elkezded puszilni simogatni és ha már áll neki és úgy utasít vissza valószínűleg nagyon fáradt bár az is meglehet hogy fáradt de van még energiája rád is egy kis jóra. Nem minden nap egyformán nehéz. Meg kell találni azt a pontot és már megy is a kellemes időtöltés. Ha meg nem megy neki nemet mond majd kisegited magad.
2019. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!