Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem megértő velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem megértő velem, önző? Jóban velem rosszban nem? Érdekes történet.

Figyelt kérdés

Úgy érzem csak a saját kényelmét nézi.


A lényeg az hogy nem tartom lassan egy éve a kapcsolatot a családdal mert mérgező szülők stb. Hosszú lenne. Okkal döntöttem így. De keresnek mindig tegnap előtt még pl eljott anyu ide látogatóba. Már Ő és a családja mondta hogy ne utasitsam el jöjjön ha szeretne. Mikor elment szomorú voltam.

Próbáltam 3 lépés távolságot tartani de udvarias lenni vele. Megbantani azért nem akartam attól hogy nem tartom vele a kapcsolt meg szeretem csak nem tudok kijonni velük.

Párom szinte haragszik rám hogy én szomorú vagyok. Nem érti meg mit erezhetek.


Másik. Nekem van egy fiam akitől ket éve elszakadtam mert eltűnt vele az apja. Mentek a harcok a sok nyomozás a sok bonyolult és idegeket pedzegeto helyzet míg végül már majdnem ramentem és majdnem engem hurcoltak meg mert filmbe illő módon játszott a fondorlatos tervekkel az apja.

Mikor ismerkedtünk elmondtam. Hogy nekem mindig ott marad az életemben ez.


Nem történt semmi egy ev alatt azt sem tudom hol vannak amúgy de néha kivagyok.

Pl most december arról szólt h a szülinapja anyu szülinapja mikulás karácsony nevnap. Kicsit szomorú vagyok de a párom nem ért meg hanem unja.


Tegnap mondta. Legnagyobb gondja h "nem mentem át mamahoz".. Ja mert kivagyok.. Ez a legnagyobb baj? Neki.

Vélemény?



#szülő #Megszakított kapcsolat #nem ért meg.
2020. jan. 5. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Gratulálok a párválasztáshoz.
2020. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Leírtak alapján nekem az jön le, hogy te folyamatosan rossz kedvű vagy és ritkán vidámabb. Párod ezt biztos valamilyen szinten kudarcnak ítéli meg, hiszen Ő nem képes arra, hogy téged boldoggá tegyen, és te nem vagy vele boldog. Plusz a hosszan tartó dolgok általában lehozzák az embert az életről. Konkrétan csinálhat bármit, te úgyis rossz kedvű vagy, mert az életed korábbi szakaszára gondolsz folyamatosan. Szerintem én is unnám egy idő után, pedig türelmes és empatikus ember vagyok.
2020. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megértem hogy így jon le de korántsem így van. Sőt. Soha nem beszélek a fájdalmaimrol igyekszem tullepni. Ő erősnek is tart. De mikor ilyen van mint most hogy ünnepek meg szülinapok akkor azért szomorúbb vagyok. De igyekszem nem láttatni. És igenis fel tud vidutani meg nem vagyok depis. Csak Ő ha megkerdezi h bánt valami? Elmondom h igen. Álmodtam a fiammal hiányzik mert most volt Karácsony aggódom mi lehet vele akkor már kész is a szajhuzas. Most mit vár? Azt hogy atmegyek a szüleihez és elfelejtem hogy nekem is jó lenne atolelni anyámat úgy mint neki? Olyan kapcsolatot? Azt hiszi helyettesíteni tudják. Valamennyire igen.de el kéne fogadnia hisz így ismert meg hogy 1 év alatt ez nem fog egy csapasra leulepedni. Sőt még nincs is egy éve. 8 hónap.
2020. jan. 5. 10:48
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Unja, hogy egy év altt mindig savanyú a képed, ahogy kettes is írta. Te a múltaddal élsz, nem vele.

Hogy vergődj zöldágra a szüleiddel is gondolom azért szorgalmazzák, hogy lenyugodj és ne úgy legyél már ott, mint egy menekült, akinek nincs más választása, hanem azért,mert szeretsz ott lenni. Én is unnám.

2020. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Ööö.... A válaszolók valószínűleg sík hülyék, vagy elsiklottak afelett, hogy a fiadat elrabolta az apja... Vaaaagy, ja megvan. Mindketten pasik, akik válaszoltak, mert csak a férfiak tudják a gyerekeiket úgy elhagyni, hogy soha többet nem érdekli őket. Ja, huh, akkor a rejtély megoldva.

Meg a te kérdésed is, kérdező. A pasid nem érzi át ezt az egészet, mert férfiből van, ráadásul nem is az ő gyereke. Meg azt sem érzi, hogy te a szüleiddel miért tartod a távolságot. Nem tudom mi történhetett, de vannak olyan durva dolgok az ember múltjában, mint bántalmazás, molesztálás, egyéb. Gondolom neked is hasonló dolgok miatt kellett a távolságot tartani.

Ha a pasid nem érti meg, akkor én eltávolítanám őt is az életemből.


A fiadat hogy-hogy nem tudták megtalálni? Tippelhetek? A volt pasid arab és elvitte őt a saját országába?

2020. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
#5: 2-es voltam és igen, pasi vagyok. Szomorú, valszeg én se tudnám magam túltenni ezen, viszont ilyen helyzetben nem a páromat fogom kínozni ezzel és végképp nem őt fogom hibáztatni azért, hogy nem támogat, mert lelki roncs vagyok emiatt. Örülhet a hölgy, hogy egyáltalán van valaki aki már 1 éve vele van és tűri ezeket. Én biztos nem jönnék össze ilyen nővel.
2020. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ezt nem elfojtanod kellene, hanem beszélni róla. Egy idegen vagyok a neten, mégis megértem, hogy milyen szar lehet neked.


A párodnak, mint sok férfinak, a nő antidepi. Mindig mosolyogjon, kacérkodjon, ne legyen semmi baja.

2020. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzaszolo: ugyan ezt mondtam a páromnak :))) nem. Lehetek mindig tejbetok úgy h cipelek egy olyan terhet amit nem lehet csak úgy elfelejteni. Javítom magam. Nem cipelek már de az érzelmek nem halnak ki főleg ha lelki tipus vagyok.


Első hozzaszolo: köszönöm a megértésed.


El mondanám azért hogy mi esett rosszul patomtol. Tegnap szóvá tette hogy túl kedves voltam anyámmal.

Nwm. Voltam az. Meg majdnem össze is vesztünk mert felhoztam a hibáit. De nyilván nem fogok vele paraszt lenni. Nem úgy viselkedtem mintha mi sem történt volna. Ezt mondtam páromnak hogy ne akarja már meg ezt is megszabni. Mikor neki tok kényelmes jók a szülei én meg tökre nem terhelés a kapcsolatunkat semmi negatív al csak néha szarabb a kedvem mint pl most decemberben néhányszor mert hiányzik a fiam hiányzik a szerető szülői minta meg nem mellesleg kirugtak a munkahelyem rol is váratlanul egy kolléganőm kavarasai miatt.


Azért azt hozgatenbem párom annyira kíván a szüleim gondolatától is de az hogy anyu úgy ment el hogy karácsonyi ajándék gyanánt meg a fiam visszaszerzése 600 ezret itt hagyott az nem baj?

Én eroskodtsm hogy nem kell. Itt hagyta. Azt mondtam páromnak sebaj majd visdzakuldom a számlára mert nekem nem kell pénz én szeretetre vágyom.


O meg azt mondta ne mert jol jön az nekünk.... Hmm erdekeees. :))) nem?

2020. jan. 5. 11:59
 9/9 anonim ***** válasza:
27%

Kedves #5 ös. Hogy csak a férfiak tudják elhagyni a gyerekeiket e z nagyon nagy butaság. Igen, jobbára ez így van de somszor köszönhető az "anyának" aki fegyverként használja a gyereket az apja ellen, többet ártva ezzel magának az "imádott " gyereknek mint az apjának aki felnőtt létére már tulteszi magát a dolgokon, míg a pszihikai fejlődésben lévő gyerek megsinli. Nem egy nem két esetet tudnék felhozni, többek között a sajátomat. Ezek a szerető anyák. Mihelyt gond van a felnőttek közt nagy százalékban az anyák ehhez folyamodnak. Akinek nem inge...

Én is voltam már olyan eltökélt állapotban, hogy soha többé nem keresem a fiamat az ő érdekében, hogy ne kelljen megélnie ezeket a szituációkat. Szerencsére ahogy nől a fiam annál okosabb és kezdi látni a dolgokat de évekig ez ment.


Bocs az off ért

2020. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!