Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hanyagol a férjem mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyagol a férjem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Január óta új munkahelye lett. 6.30kor elmegy és 17.00 vagy 18.00 mikor hazajön, van mikor szombaton is megy. Egyre többet van ott este is. Pl pénteken csak úgy bográcsoltak egyet, szombaton a főnökének tartották a szülinapját, ma megint valamelyik munkatársának a szülinapja van, mindig van valami. Én meg folyton itthon a gyerekkel, mintha mi itt sem lennénk. Először arra fogtam, hogy itt elég jól keres és próbál minnél jobban megfelelni de már teljesen elhanyagol minket. Hétvégén is van mikor mondja, hogy lenéz kicsit a munkahelyére aztán visszajön 3-4 óra múlva. Ha felhozom, hogy ezen változtasson visszavág, hogy kössem le magam ha unatkozok meg örüljek, hogy itt megbecsülik a munkáját meg a pénznek bezzeg örülök. 3 hónapja már ez megy, hogy szinte alig van itthon.

2020. ápr. 6. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Tarts szeretőt.
2020. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Koronavirus kellős közepén bográcsozás, szülinap stb? Grat a rendkívül "értelmes" férjnek. Egyébként nem lehez, hogy szeretőt tart? Elég érdekes, hogy mindog van valami. Mellesleg nagyon tapló veled:(
2020. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lady Beth ***** válasza:
77%
Szerintem még egyszer próbáld ezt megbeszélni vele, ha nem érti meg akkor mond meg neki hogy te ezt nem csinálod tovább és a szüleidhez költözöl.
2020. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem szeretője van, ez szinte biztos. Állítsd be a GPS - t a telefonján és Google maps - on nézd vissza merre járt.
2020. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is a szeretőre tippelek.
2020. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos a férfiak nagy részében nincs gerinc, hogy megmondják otthon az asszonynak tiplizz le a gyerekkel, mert a melóhelyemen össze szürtem a levet Gizikével. Apám is a melóhelyén jött össze anno a barátnőjével, aztán pattant le anyámtól mikor gyerekek voltunk.

Ő is nagyon sokáig titkolta a románcot.

2020. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Itt nem dolgozik nő. Nem nagyon gondolok nőre mert nem öltözik ki, nem mindig fürdik mielőtt elmegy, szexuális életünk nem változott. Inkább arra gondolok, hogy hiányzik neki ez a bulizós élet. Fiatalabbal dolgozik főleg akiknek még nincs gyerekük
2020. ápr. 6. 19:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ujdonsag varazsa esetleg? Nekem is volt ilyen idoszakom, uj munkahelyen, amikor tetszett a munka, a tarsasag, es a tobb penz is igy gyakran bementem tulorazni is hetvegen. Paromnak ez ilyen elv, hogy o nem dolgozik hetvegen, igy o altalaban itthon volt egyedul, el tudta foglalni magat. Viszont ez kesobb enyhult, elmult a kezdeti lelkesedes, akkor mar csak nagyon ritkan mentem be hetvegen, altalaban max ha konyorogtek, en meg jo fej akartam lenni :D
2020. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Jól nézne ki ha már az ember el sem mehet sehová, csak otthon az asszonnyal mindig...
2020. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy sose menjen sehova de azért ne 2 naponta már..
2020. ápr. 6. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!