Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok nektek melyen legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek melyen legyen az ideális gondolkodás egy 14éves srácnál hogy ne tűnjön kisgyereknek?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat előre is:P
2010. júl. 26. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
De 14 évésen mit akarsz? Kis pisis vagy még bäszki. Én ennyi idősen még bicikliztem meg stb.
2010. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
akár milyen is a gondolkodásod kis gyerek vagy .
2010. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolkodhatsz a világhatalomra törésén akkor is kisgyerek vagy.
2010. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt megkérdezed, akkor nagyon gyerek vagy még, ne haragudj. Ahogy telik az idő, megkomolyodsz majd. Ezt nem lehet csak "monddmeghogyanlegyekérettgondolkodásúésazleszek" alapon.
2010. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
asdasdasdasdasdasd_D:D:D:D:S:S:D::D:D:D:D:dmiért?M?D:D:D::D:Dds
2010. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen kérdést teszel fel, nem fogsz nagynak tűnni. Egy érett gyerek, nem kérdez ilyen butaságot. Ne haragudj, de próbáld meg majd jövőre, hátha. :)
2010. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy 14 éves még kölyök, és bármit kérdez, az is fog maradni. egy darabig még.
2010. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Számomra az a legfontosabb, hogy legyen egy egyéni, talán utánozhatatlan személyisége. Sajnos már nagyon kevés ilyen fiú van a világban. :( Valamint tapasztalatból mondom, hogy az MSN használatán is látszik a srác érettsége. Ha képes megállni, hogy ne mentsen el minden "menő" képet, szmájlit (persze normális karakterkóddal nem gond, de ellenkező esetben nagyon idegesítő.) valamint ne tegyen minden mondata végére ikszéd, akkor már jó úton jár. ^^
2010. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz.. De amúgy h legyél nem gyerekes? Etz sorry de hülye kérdés.. Már ott elkezdődőtt hogy felraktad ezt a kérdést. Én egy évvel vagyok fiatalabb nálad ja és lány vagyok de értelmesebbe gondolkozom mint te.. Bocs..(:
2010. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tanuljál!Ráérsz ezzel az ostobasággal.
2010. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!