Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnál ahhoz, ha a barátnőd azt akarná, hogy válts állást havi 10 000 Ft pluszért?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 10:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogatnám az ötletét. Hatalmas perspektívát nem látok csak egy tízesért váltani. Más kérdés ha egyéb előny is társulna hozzá, akkor átgondolnám mint ez is egy lehetőség.
2020. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem hagynám beleszólni, most egyébként is örüljön az ember, ha van munkahelye. Ha jól érzed magad, akkor 10e Ft-ért nem éri meg váltani.
2020. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen egyetértek, ez biztos, az uj bizonytalan lenne. Már csak azért is ostobaság, mert plusz tizet össze lehet szedni a biztos feladása nélkul is. Nem is tudom mi aggaszt jobban a beleszolási kisérlet, vagy az opportunizmus...
2020. ápr. 7. 10:36
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Havi 10e-èrt ne pluszban ha csak ez az előnye.

Vizsgáld meg milyen perspektíva,karrier lehetőség,képzési lehetőséget ad a cég.

Ezeket érdemes megnézni.

2020. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem maradt le egy nulla, tizezer sajnos nem jelent sokat, viszont kockazat, a biztos feladasa, ha nem gyulolt munkahely, lelki bizonytalansag. Plane a masik mondana meg?
2020. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon néznék, hogy valakinek csak ennyi esze van. Nem érné meg szerintem.
2020. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
És vajon biztos, hogy csak a plusz 10000 miatt mondja? Egyéb feltételek nem lennének jobbak? Közelebb van, kevesebbet kell utazni, jobb a cafeteria stb.?
2020. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Inkább az, hogy neki semmit se kéne tennie azért a plusz 10-ért.
2020. ápr. 7. 12:31
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is ő költi el, vagy ő osztja be a fizetésedet? Amit te megkeresel plusz 10 ezer, az a tiéd lenne, nem az övé. (Nem mintha én támogatnám az ötletet, csak ezt most úgy írtad, mintha neki keresnéd a pénzt, nem magadnak.)
2020. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Kiröhögném. Ez az a szint, aki nem egy társ, hanem egy vicc. Nekem a barátnőm sosem mondana ilyet, sőt... Volt róla szó régebben, hogy elmegyek lazább munkába, kevesebbet keresni és nem leszek annyira fáradt. Ő azt mondta, hogy örülne neki, de én döntöm el, ő nem szól bele.

Egyetemi levelezős éveim alatt nyomta anyám azt a szintet, amit a kérdésben írsz. Tanultam egy csomót, melóztam egy elég durva helyen és folyamatosan mondogatta, hogy menjen be még szombaton is túlórázni pluszpénzért. Mindezt úgy, hogy közben volt rendszeresen fél-1 millióm félretéve és nem volt a családban anyagi gond.

2020. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!