Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz arról ha pl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról ha pl a barátnőd csak havi kb 180 ezret keres, számít? Néznél mást?

Figyelt kérdés
Ápoló vagyok és ennyi a fizetésem. Ismerkedem egy pasival akinek hozzám képest sokkal jobb a fizetése, ő már 30 éves lesz van autója és most egy régi házat újít. Beszélgettünk a munkámról és a fizetésemről is. Attól tartok, hogy ha esetleg komolyra fordulna vagy össze akarnánk költözni nem fog sikerülni mrtt én nem tudok fizetni sokat, a fizum egy albérlet ára lassan. Keresnétek hasonló esetben jobban kereső nőt? 24L

2019. júl. 17. 12:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem érdekel. Legyen szép, intelligens, kedves és megbízható, valamint vonzódjon hozzám. Keresek eleget egy öttagú családnak is.
2019. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavar,én vagyok a férfi(családfő) a lényeg,hogy èn keressem meg a lóvét.
2019. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
3* annyit keresek egy hónapban, mint te. "A" kategóriás autóm van, saját házam és egy kiadott lakásom. Egyáltalán nem érdekel, hogy ki mennyit keres és ebbe beleértem az aktuális barátnőimet is. Viszont nem tabu téma. Ellenben csak kíváncsiságból, illemből, illetve a miért ne miatt kérdezek rá az ismerkedések során.
2019. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Hagyjuk már ezeket a kérdéseket... Alig van olyan férfi, akit érdekel a nő fizetése. Nem a férfiakról terjedtek el azok a szövegek, hogy elvárás náluk a saját lakás, kocsi vagy ilyesmi. A férfiak 99%-a tojik az anyagiakra, csak ne legyél csöves.
2019. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Én meg diplomás könyvtárosként (kulturális közalkalmazott) kb. nettó 150 ezret keresek, mivel a bérünket legalább 10 éve nem rendezték.

Van még kérdésed?


Az önbizalomhiányodon és a gyerekes felfogásodon javíts kérlek.

2019. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hülye felfogás! Tényleg azt gondolod hogy egy szint után ez számít? Kérdés persze gondolom milyen szintről beszélek... leginkább szellemi.
2019. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Van olyan férfi akit igenis érdekel a nő pénze. Én úgy vagyok ezzel hogyha tetszik egy nő, akkor lehet hajléktalan is, akkor is kellene és tisztelném. A pénz olyan hogy ma van, holnap meg bármi lehet.
2019. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

A KFC-be akár bruttó 1150 forintos kezdő órabérrel is felvesznek. Az pont annyi, amennyit 7 éve lehetett keresni szórólapozással.

A kérdésre válaszolva: nem érdekelne. Ráadásul egészségügyi dolgozó fétisem van. xD

2019. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Engem nem érdekelne, hogy mennyit keres, de ha együtt laknánk, azért jól esne, ha mindenbe beleszállna mint egy normális pár. Magyarán közösen fizessünk mindent.

Egyik exem az olyan fajta, hogy ő állandóan elbassza a pénzét, elkölti (tesó mesélte egy fél éve kb, nem hiszem, hogy változott volna azóta), lényeg, hogy sok pasijánál egy fillért nem fizetett az ott lakásért.

2019. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%
tesója*
2019. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!