Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek szakító ok lenne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek szakító ok lenne, ha a másik fél minden apró dologba belekotne és elvarna, hogy a rigolyait mind betartsatok?

Figyelt kérdés

A karantén idejére jöttem át hozzá, a lakás az ő tulajdona és ezt tisztelem is, besegitek a takarításva, mindent rendben tartok, összepakolok magam után, beszallok a kiadásokba, a bevásárlásba, mindenap főzök magunkra, de semmi nem elég jó neki. Mindenbe belekot, kijavit, hogy az evoeszkozoket milyen sorrendbe pakolom el, a hajszarito zsinórjat hogyan tejerem fel, hogy hogyan ágyazok, hogy a távirányítót milyen pózban teszem a polcra stb. Már nem bírom, mintha aknamezon járnék, folyamatosan rettegek, hogy elrontok valamit, utálok itt lenni, mintha börtönben lennék.

Én reagálom túl, ez így normális, mindig ilyen nehéz az összecsiszolodas?

Én magamból indulok ki és elfofadom úgy, ahogy van, pedig koránt sem tökéletes. Mégis ezt kapom vissza.


2020. ápr. 7. 21:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én se bírnám. Beszélnek vele , ha nincs változás , akkor ennyi volt.
2020. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem vagyok kifejezetten rendmániás, szóval egyszerűen nehezemre esne így az élet.
2020. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, hogy ezzel nagyon frusztrál és sokszor megbant, de csak annyi változik, hogy körülményesen adja a tudtomra, hogy nem jó, amit csinálok, de ez is rosszul esik. Nem tudok ellazulni.
2020. ápr. 7. 21:14
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szakítóok lenne, de én nem szeretem az önsorsrontást. Egy ilyen emberből nagyon hamar kiábrándulnék és nem lennék képes vagy akár hajlandó szeretni.
2020. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy normális, ez már nagyon szánalmas szint. A probléma hogy engeded neki hogy így viselkedjen veled, a jó hír hogy tudod milyen valójában és aszerint tudsz mérlegelni.


Biztos hogy nem hallgatnám a hülyeségeit, minthogy milyen pózba rakom a polcra a távirányítót. Nagyon alja tényleg.

2020. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy normális, ez nem összecsiszolódás, ez őrület. Ismerek rendmániás embereket, de ennyire durva esettel még nem találkoztam. Hány évesek vagytok?
2020. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Volt, aki sokkal rosszabbul bánt velem, szóval azért próbálok mérlegelni, de szerintem is jobb lenne most külön tőle. Csak ez most sokkal neccesebb a karantén miatt, de majd megoldom.
2020. ápr. 7. 21:35
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem érzed jól magad, akkor hagyd ott. Te tudod, mit szeretnél egy kapcsolatban, te érzed, az érzéseidet.
2020. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#6 Ő 38, én 27.
2020. ápr. 7. 21:36
 10/24 A kérdező kommentje:
#10 Azt érzem, hogy megint hónapok mentek el az életemből és megint kudarcot vallottam. Nem tudom, hogy mit csinálok rosszul.
2020. ápr. 7. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!