Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkora bűn, ha a pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora bűn, ha a pár egyik tagja fingik a másik előtt?

Figyelt kérdés

Miért akkora gond ez? Én sosem csináltam belőle ügyet, szerintem természetes velejárója az együttélésnek, hogy otthon a kényelmes otthonodban nem kell emiatt szégyenkezni meg wc-re futkozni vagy visszanyelni a böfögést.


Nyilván mi sem csinálunk versenyt belőle a párommal meg mi sem fingunk szándékosan egymás orra alá, de hogy lehet úgy élni, hogy egy percre sem engedheted el magad?


Miért tartják ezt egyesek prolinak?


2020. febr. 27. 16:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%

Nekem ez eléggé elentmondasos. "Nem fingunk egymas orra alá/nem kell emiatt a wc futkosni".

Szerintem alapbol nem szel dolog tenyleg odafingani a másik mellé, ezért ha tehetem akkor "kiviszem" a masik szobaba.

Ha már fekszunk alszunk akkor nem zavartazom magam,nem kelek ki az ágyból plusz a takaró blokkolja úgy is. :D

2020. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
29%
Mert prosztó dolog.
2020. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%

Én se értem, hogy miért baj ez, miért kell ennyire gátlásosnak lenni.

Szerintem ehhez is el kell telnie egy kis időnek, hogy a felek feloldódjanak egymás előtt.

2020. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
55%

Mert bunkó,prolik csinálják ezt meg a mozdonyszőkék.

Nem arról van szó ha véletlenül hanem amikor a sutyerák direkt a másik orra alá dörrent.

Anyja tuti nem tanította meg viselkedni az ilyet.


Megértem aki ezen kiakad.

Én a 2 év alatt SOHA nem rotyogtattam oda,ha kellett kimentem a mosdóba vagy az erkélyre.


Tisztelem a másikat ezzel,nem rombolom le a kívánalmát mert akár tetszik akár nem ezzel a nő szépen kiábrándul de meg is értem,meg elhidegül a másik.


Ha véletlen történik nem is akkora baj,de sok proli meg hangversenyt csinál.


Mondom ezt férfiként.


32F

2020. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha tudnátok hogy a feleségem mit rendez a lakásban, akkor sírva menekülnétek a környékről és minimum kapnék egy kossuth díjat, hogy ezt tartósan elviselem. Már nem emlékszem a kapcsolatunk kezdetén hogy intézte ezt, de hogy az elmúlt 15 évben mindent kaptam amit csak el lehet képzelni. Már csak kínomban röhögök azon, amikor a haverok hasonló dolgokat hoznak fel, hogy az új asszony álmában egyszer szellentett.
2020. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
45%
Hát bocs, de én ha egyedül vagyok, se a lakószobát büdösítem be. Erre van az erkély meg a fürdőszoba a szellőztető berendezéssel. Ha szerinted ez azt jelenti, hogy én "nem engedhetem el magam", hát legyen.
2020. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

" a haverok hasonló dolgokat hoznak fel, hogy az új asszony álmában egyszer szellentett." Ez a másik véglet. Amikor egy férfi kiborul azon, hogy jéé a nők is finganak és pisilnek, hú meg kakilnak is.

Amúgy nem lehet, hogy valami ételallergiája/intoleranciája van a feleségednek_? Én nekem már listám van arról, hogy milyen ételektől fingok sokat. Sajt, tojás, hagyma-ok ettől mindenki, tejes dolgok.

2020. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
19%
Mert proli dolog.
2020. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
32%

Miért kéne elfogadni egyik vagy másik opciót? Én olyan típus vagyok aki nem viseli el az ilyesmit. Hát olyat keresek aki hasonlóan áll a dolgokhoz. Arról senki nem tehet mit tart undorítónak. Nekem ilyen a büfögés és a fingás is. Egyiket se csinálom ha van más is a közelemben mert én se szeretem ha más csinálja az én közelemben. Sőt büfögni hangosan egyedül se szoktam mert úgy is taszító hát még ha más csinálja.

Olyan párt kell keresni akinek hasonló a véleménye.

A volt párommal 5 évet lehúztunk úgy hogy nem kellett ezen problémázni mert a fingás terén egyetértettünk a büfögést meg igyekezett kulturáltan megoldani. Szerintem ez amúgy szakító ok. Mert ha az elején vissza is fogja magát valamelyik fél vagy igyekszik tolerálni a másik szokásait 1-5-10 év múlva is zavarni fogja ez és amíg megy a parasztvakítás még visszafogja magát a másik vagy dúl a láv és az anyagyilkosság is elnézhető hisz ott a rózsaszín köd de egyszer elmulik ez az időszak és jönnek az alap jellemvonások és normák. Akkor pedig úgyis vége lesz mert nem tudom tolerálni. Akkor már jobb ideje korán olyat keresni akinek nem is kell emiatt visszafognia magát. Így mindenki elengedheti magát hisz eleve nem megterhelő odafigyelni az illemre ha ez belülről fakadó késztetés.

2020. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%
Remélem a kommentelők egyike sem fingik, nincs emésztése, nem izzad, nincs testszaga és kizárólag megfésülködve, kulturáltan fekszik az ágyán halottként. 🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♂️
2020. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!