Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? (A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? (A barátom nem akar velem szexelni ezentúl. )

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, én azóta fogamzásgátlót szedek. Most szeretném letenni, mert elég magas lett a koleszterinem (trombózis hajlamosító, csakúgy mint a tabi), és a libidóm is lecsökkent nagyon. A barátom először furán reagált, hogy de annyi nő szedi az ismerősei köréből, senkinek nem lett eddig semmi baja, meg hogy eddig 3 évig jó volt. Én erre kialadtam, mert mi az, hogy nem az én egészségem a legfontosabb?! Aztán mondta, hogy oké, én tudom, de nem fog velem gumival lefeküdni, mert ő nem fog minden hónapban azon izgulni, hogy megjön-e...
2019. ápr. 13. 00:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy igazi tudatlan barbár. Meg kell nézni a gumit a végén és annyi. Ha ennyire parázik akkor meg kihagyni azt a 4-5 napot amikor peteérésed van.

Minek vagy ekkora tuskóval aki kiakad azon, hogy leteszel valamit amitől nem vagy jól? Az a férfi aki kicsit is utánaolvas, hogy milyen veszélyekkel jár a fogamzásgátló és mennyire szét tudja cseszni a szervezeted valószínűleg maga fogja azt mondani, hogy ne merd beszedni. Ahelyett, hogy izgul a kiszakadt gumin gyógyszer miatt izgulhat azon, hogy lehet-e még egyáltalán gyereketek. A gumi ugyan úgy 99%-os biztonságot nyújt mint a gyógyszer.

2019. ápr. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%

Létezik már férfi fogamzásgátló is, nézzétek meg.

Vagy, ha itt még nincs, akkor pl. pesszárium + zselé.

2019. ápr. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tonkretette az egeszsegem a foggatlo: minden nap savat hanytam,az osdzes fogam tomve lett,minden negyedevben koromgombam volt (kez,lab is), kihullott a hajam harmada, az arcom maig szoros (5 mm hosszu szor mindenhol surun),epilalnom kell. Sirva fakadok,ha nincs leepilalva. Nem tudtam elvezni a szexet, A pajzsmirigymukodesem is felborult. Allandoan ehes voltam. 20 kg-t hiztam. Depresszios lettem.
2019. ápr. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
5%

Igaz, nekem nem baràtom van, hanem élettàrsam, nem is 20 éves vagyok màr, de gumival dugni kapcsolatban?!

Na ne màr!

Én nem szedek tablettàt, mert nem fogom kinyírni magam 40 előtt, ha ügyes a férfi, bőven elég a megszakítàs.

Szàjjal befejezed, hiànyérzete nem marad.

A gumi minden érzést elvesz fizikailag.

2019. ápr. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

"a megszakítàs"

Az NEM fogamzásgátlás.

Ilyen alapon orosz rulettet is játszhatsz.

2019. ápr. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

És???

Kinek fàj?

Van gyerekem, abortuszom is volt màr, igaz nem az utóbbi 4 évben.

Megbízok benne, tudom hogy vigyàz.

2019. ápr. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

Hát ez egy jó nagy bunkó.

Nyugodtan hagyd abba a tablettát,az egészséged nem ér annyit. A gumi is pontosan ugyanolyan jól véd.

2019. ápr. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
2%

Igen, megbízható a gumi, csak éppen se te, se a pàrod nem fogtok érezni semmit.

Én ŐT szeretem érezni, nem valami műanyag szrt.

Írtam, ha oràlisan befejezed, nem marad hiànyérzete.

Persze ha még gyerekek vagytok, akkor marad a gumi.

2019. ápr. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
15%
Egy 3 éves kapcsolatban azért az ember már nem dől a kardjába, ha gyereke lesz. Legalábbis ha felnőtt kapcsolatról van szó, ahol komolyan tervez.
2019. ápr. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

Ez így van.

Csak ha a Kérdező kis 20 éves csitri, a pàrja meg 21 éves pàviàngyerek, na akkor oda biztos nem a gólyàt vàrjàk :)

2019. ápr. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!