Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg lehetséges?!

Figyelt kérdés

Ugye a koronavírus sok ember életét megnehezíti, de úgy gondolom ilyenkor is meg kell tartani a humort mint olyant.

A barátnőm nagyon aggódik a kialakult helyzet miatt, vírus stb. miatt, és azt mondtam neki, hogy gyanakodtam magamra, hogy elkaptam ezért elmentem orvoshoz aki kivizsgált és pozitív lett a teszt majd hozzátettem azt is hogy az orvos azt mondta valószínűleg csak pár hetem maradt, mert a szervezetemben a vírus már továbbfejlődött és az utolsó fázisba lépett amivel már nem lehet mit kezdeni és ez már több mint valószínű, hogy jó pár héttel ezelőtt még megmenthető lett volna. Persze ezt én találtam ki, amúgy se orvosnál nem voltam se semmi tünetem nincs, tényleg abszolút semmi, de a barátnőm meg elhitte és szegény annyira bepánikolt, hogy konkrétan pánikrohama lett, nem kapott levegőt, izzadt, rosszul lett és sírógörcse lett és megmondom őszintén nem ezt akartam csak felvidítani egy kicsit, ami az előzőekből kikövetkeztetve ugye nem igazán sikerült sajnos, egy fél-1 óra múlva aztán lenyugodott és egész nap mellettem volt nem is érdekelte hogy ő elkapja e csak egyszerűen rám akaszkodott és nem engedett el majd ma este annyira kimerítette az aggódás, hogy korán le akart feküdni de azt kérte feküdjek le vele (mármint aludni).

És lényegében az oka, hogy most fent vagyok az az, hogy mikor lehunytam a szemem kb 2 órája akkor hamar elaludtam szerintem de aztán arra ébredtem fel, hogy a barátnőm sírórohamot kapott megint és alig tudtam lenyugtatni mert azt mondta azt álmodta hogy meghaltam (??????). Most visszafektettem elaludt megint de az elképzelhető, hogy emiatt a negatív élmény miatt lehetett amit átélt ma? Mert én erre gyanakszom és most nem tudom mi legyen, vagy egyáltalán ez micsoda? Poszttraumás stressz vagy mi lehet? Mert azt tudtam eddig is hogy fél a vírustól de nem is magát félti hanem mindenki mást, még a kisboltban lévő öreg nénit is sajnálja meg félti nehogy meghaljon, de most már engem is. Nem akartam ezt, de most félek, hogy fel fog ébredni megint.



2020. ápr. 7. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Mekkora egy nyomorék vagy!

22L

2020. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
99%
Ezen mi vicces??? En pl a fekete humot imádom de te degenerált vagy nem humoros!!
2020. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 opened paradise ***** válasza:
88%

Nem ptsd, az más. De pánik rohamai simán lehetnek.


Érdekes humorod van...

2020. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Lady Beth ***** válasza:
98%
Te nem vagy normális.
2020. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A viccet nem a pánikrohamra írtam, hanem csak azt akartam kicsit megsajnáljon, de aztán elmondtam volna neki de a pánikroham után már nem tudom mi legyen, szerintem inkább nem mondom el nehogy még nagyobb baj legyen.
2020. ápr. 7. 22:50
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon nem volt vicces, elképzelni se tudom, hogy juthatott ilyen eszedbe, hogy amitől fél(és tudod jól,hogy nem magát, hanem a körülötte élőket félti) azzal ijesztesz rá durván.

Igen, te okoztál neki álmatlan éjszakát, remélhetőleg csak mára.

2020. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Az a vicces h ezt a kerdes megeszik itt. :D ha mast nem engem kicsit felviditottal
2020. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad fullba nyomni a kretént. :D
2020. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Sajnálom szegény lányt, hogy egy ilyen idióta pöts a pasija.

Nincs baj a humorral... csak az empátiádon kellene k...a sokat gyúrni, mert az viszont előbb lesz negatív, mint a vírusteszted.

Érzéketlen tuskó.

2020. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szép trollkodás, de válaszolok azért mintha valódi kérdés lenne.


"elképzelni se tudom, hogy juthatott ilyen eszedbe"


Úgy hogy önbizalomhiányos suttyó a kérdező, aki sajnáltatni akarta magát plusz figyelemért. Legyen annyi gerinced, hogy elmondod neki mennyire egy ostoba barom vagy és hazugság amit előadtál számára, nem voltál se orvosnál, se halálos beteg nem vagy.

2020. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!