Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg lehetséges?!

Figyelt kérdés

Ugye a koronavírus sok ember életét megnehezíti, de úgy gondolom ilyenkor is meg kell tartani a humort mint olyant.

A barátnőm nagyon aggódik a kialakult helyzet miatt, vírus stb. miatt, és azt mondtam neki, hogy gyanakodtam magamra, hogy elkaptam ezért elmentem orvoshoz aki kivizsgált és pozitív lett a teszt majd hozzátettem azt is hogy az orvos azt mondta valószínűleg csak pár hetem maradt, mert a szervezetemben a vírus már továbbfejlődött és az utolsó fázisba lépett amivel már nem lehet mit kezdeni és ez már több mint valószínű, hogy jó pár héttel ezelőtt még megmenthető lett volna. Persze ezt én találtam ki, amúgy se orvosnál nem voltam se semmi tünetem nincs, tényleg abszolút semmi, de a barátnőm meg elhitte és szegény annyira bepánikolt, hogy konkrétan pánikrohama lett, nem kapott levegőt, izzadt, rosszul lett és sírógörcse lett és megmondom őszintén nem ezt akartam csak felvidítani egy kicsit, ami az előzőekből kikövetkeztetve ugye nem igazán sikerült sajnos, egy fél-1 óra múlva aztán lenyugodott és egész nap mellettem volt nem is érdekelte hogy ő elkapja e csak egyszerűen rám akaszkodott és nem engedett el majd ma este annyira kimerítette az aggódás, hogy korán le akart feküdni de azt kérte feküdjek le vele (mármint aludni).

És lényegében az oka, hogy most fent vagyok az az, hogy mikor lehunytam a szemem kb 2 órája akkor hamar elaludtam szerintem de aztán arra ébredtem fel, hogy a barátnőm sírórohamot kapott megint és alig tudtam lenyugtatni mert azt mondta azt álmodta hogy meghaltam (??????). Most visszafektettem elaludt megint de az elképzelhető, hogy emiatt a negatív élmény miatt lehetett amit átélt ma? Mert én erre gyanakszom és most nem tudom mi legyen, vagy egyáltalán ez micsoda? Poszttraumás stressz vagy mi lehet? Mert azt tudtam eddig is hogy fél a vírustól de nem is magát félti hanem mindenki mást, még a kisboltban lévő öreg nénit is sajnálja meg félti nehogy meghaljon, de most már engem is. Nem akartam ezt, de most félek, hogy fel fog ébredni megint.



2020. ápr. 7. 22:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát megeszik vagy sem a barátnőm megette és van valami abban amit az első válaszíró írt. A gond csak az hogy én nem ezt akartam elérni, mert ilyen cirkuszt ami volt ma ilyet még élőben nem is láttam, ami még durva hogy az anyukája asztmás tehát rá még inkább veszélyes ez a nyavaja.
2020. ápr. 7. 22:59
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyesmivel nem szokás viccelődni, belegondoltál egyáltalán abba hogy mit érezhetett a barátnőd, amikor azt mondtad, hogy csak pár heted van hátra. Szeretsz játszadozni az emberek érzéseivel?
2020. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Akkor abban a pillanatban nem gondoltam bele, majdnem elnevettem magam, de tényleg csak azt akartam hogy kicsit aggódjon értem aztán ha elmondom neki hogy csak poén hogy nevessen rajta, erre nem számítottam. De most hál' isten alszik.
2020. ápr. 7. 23:10
 14/20 anonim ***** válasza:
96%
trollin:D
2020. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Most hiába írjátok privátba hogy mekkora egy gyökér vagyok és nem is szeretem a barátnőm, hagyjam el stb.
2020. ápr. 7. 23:33
 16/20 anonim ***** válasza:
36%
Ti ezt beveszitek?? Ez a szokásos barátnőt trefalo kamus!
2020. ápr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj, en nem olvastam tobbet az elso par mondatnal. Igazi csuszomaszo vagy.
2020. ápr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
95%
Remélem kamu, de ha nem, remélem talál egy rendes barátot magának ez a szerencsétlen lány. Iszonyat nagy bunkó vagy hogy ilyen egyáltalán kipattan a kis agyadból.
2020. ápr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%

Te ugyanaz vagy, aki múltkor a barátnőjét "tesztelte" azzal, hogy bekamuzta neki, hogy már mást szeret? És ezt jó VICCNEK tartotta, hogy a csaj elsírta magát?

Kísértetiesen hasonlít a kérdés stílusa

2020. ápr. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%
Hülye vicc volt,de a barátnőd nagyon buta,egyszerü kis csaj lehet.Egy hónapja ömlik ránk az info a vírussal kapcsolatban,és annyit nem tud, ez nem ugy müködik,hogy "kedves uram,az ön eredmenye pozitiv lett,sajnos nincs mit tenni,önnek már csak napjai vannak hátra.Menjen haza,búcsúzzon el a családjától,irjon végrendeletet,fogyassza el az utolso vacsoráját,hívjon papot stb,stb.Te idiota vagy,a barátnőd buta mint a föld,tökéletes páros vagytok.
2020. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!