Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Lehet hogy gyerekes lesz a kérdésem, de egy picit aggódom és mérges is vagyok.

És lehet a kategória sem jó...


Szóval a barátom tegnap óta nem jelentkezik, semmi hír nincs róla. Írtam neki reggel Whatsapp-on elvileg megkapta az üzenetem, két pipával jelzi.

Nem ellenőrizni szeretném, de megnéztem most Instán is, tegnap óta nem volt fent, viszont lett egy új követője, ez hogy lehetséges? Nem ellenőrizgetni szeretném, de jó lenne tudni, hogy mi van vele. Azt be lehet állítani, hogy nekem azt mutassa Instán, hogy tegnap óta nem volt fent, de közben ő használja az Instagram oldalát...


Tényleg nagyon bosszantó, hogy egy napja nem lehet elérni és előtte ilyet sosem csinált.


2020. febr. 29. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mióta jártok?
2020. febr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem bízol benne, ami már önmagában baj és ahelyett, hogy az épsége miatt aggódnál, nekem úgy tűnik inkább, hogy kombinálsz. Bármi lehet vele, szóval ha 1 nap után nem jelentkezik még nincs semmi.

Szerintem ne csinálj semmit, majd keresni fog ő, ha meg nem akkor megpróbálod egy újabb nap után, gondolom jelentkezni fog.

2020. febr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem annyira fontos a kérdés szempontjából, de 3 éve.
2020. febr. 29. 11:45
 4/12 nadina1900 ***** válasza:

Privát vagy nyílt a profilja? Mert ha nyílt akkor az követi aki akarja és neki nem kell jóváhagynia. Ha privát akkor biztosan fent volt.

De egyébként ennyire jegyzed,hány követője van? Nem lehet,hogy te emlékszel rosszul?


Eseleg miért nem hívod fel? Vagy mész el hozzá? Lehet valami történt és azért nem ír.

2020. febr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez tudod nem csak a bizalomról szól, ha nem írok neki vissza 1-2 órán belül, akkor már megy a sértődés a részéről.

Egyértelmű, hogy az épségéért aggódóm első sorban, az Instás sztorit csak azért osztottam meg veletek, hogy nekem az több mint fura, én úgy tudom, hogy azt jóvá kell hagyni, hogy legyen egy vagy akár több új követőnk, viszont nekem ma azt jelzi nem volt online...

Egyszerűen csak szeretném tudni, hogy mi van vele...

2020. febr. 29. 11:48
 6/12 anonim ***** válasza:

1 nap még nem a világvége, biztos elő fog kerülni.


Nincs olyan családtagja, akinél tudnál érdeklődni utána?

2020. febr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Privát a profilja, ezért is csodálkoztam. Nem jegyzem, de mivel nincs sok követője így elég szembetűnő.


És még egyszer mondom itt nem azon van a hangsúly, hogy neki lett egy új követője vagy sem, ez érdekel a legkevésbé...

Felhívtam és nem veszi fel. Elmenni meg nem tudok hozzá, pár hónapot külföldön van a munkája miatt.

2020. febr. 29. 11:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Az insta szerintem nem annyira releváns, vagy nem tudom, hogy mit néz, amikor azt írja, hogy valaki online van. Nekem legalábbis totál hülyeségeket szokott írni, van, hogy épp chaten beszélgetek valakivel, azonnal válaszolunk egymás üzeneteire, de a neve alatt azt írja, hogy 2 órája volt online utoljára...
2020. febr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem is szeretném komolyan venni azt, amit az Insta mutat, egy példának hoztam fel...

Sajnos én ilyen aggódós típus vagyok. :/ Főleg így, hogy pár ezer kilométerre van tőlem.

2020. febr. 29. 12:10
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha már 3 éve vagytok együtt, fogd meg szépen a telefonodat, keresd ki a telefonszámát, és hivd fel! Nem kell letámadni, csak egyszerűen megkérdezed, hogy minden rendben van-e vele, mert aggódsz miatta. Ez, hogy lesegeted az interneten, nem célravezető. Ez nem egy ismerkedési szakasz, hogy azon agyalj volt-e fent vagy sem. Tényleg hivd fel.
2020. febr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!