Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tinderen milyen lányok vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen milyen lányok vannak fent?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam azon,hogy letöltöm és regisztrálok rá.Jó lenne valami komolyabb kapcsolat,nem sürgetem és kergetem vakon.Egy ideig a vírus miatt úgy sem lehet most személyesen próbálkozni és randizni.
2020. ápr. 8. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Mindenféle. Rólam sem hitték el, hogy "képes vagyok Tinderezni", mert nem illettem abba a képbe bizonyos emberek szemében. Pedig a páromat is ott ismertem meg.
2020. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Van fent pár lány ismerősöm,ők tök normálisak,értelmesek.Ha itt is ezen a véleményen vannak,akkor megpróbálom.
2020. ápr. 8. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos forrásból tudom, hogy olyanok vannak fent, akiknek van fejük, minimum egy...
2020. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Személy szerint én nem jártam ott sikerrel, de biztos vannak olyanok ott akik komoly kapcsolatot keresnek. Nincs mit vesztened szóval hajrá!

24F

2020. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Nekem volt onnan kalandom. Van, akivel azota is jóban vagyok, jókat beszélgetünk. Nekem abszolút nem az a tapasztalatom, hogy ott "csak azt keresnek" az emberek. Sok értelmes és komoly nővel lehet "összefutni".
2020. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Előzöhöz kiegészítés:

- volt kalandom

- van, akivel azóta is jóban vagyok

- van, akivel mai napig többször és jókat beszélgetünk

Stb.

Szoval ezek így külön értendőek:) De van, ahol van átfedés :)

2020. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ott ismertem meg a párom, lassan másfél éve, nemsokára lesz az esküvőnk :)


24 éves teljesen normális, intelligens lánynak tartom magam, mások csinosnak mondanak, és soha nem a kigyúrt BMW-sekre mentem - ellentétben a népszerű sztereotípiával, hogy Tinderen a lányok vagy a nagyon izmos/jóképű, vagy a nagyon gazdag férfiakkal hajlandóak beszélgetni. Vagy csak kalandot keresnek, vagy nagyon buták, vagy minden egyszerre :)


Biztos lesznek olyan lányok, akik nem szimpik és nem alakul ki semmi köztetek, de szerintem megéri egy esélyt adni a dolognak.

2020. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor belevágok.
2020. ápr. 8. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!