Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok kíváncsi arra, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok kíváncsi arra, amit a napotokról meséltek?

Figyelt kérdés
Én most elkezdtem mesélni, erre közbeszól, hogy hogyan kellene mesélnem. Mondtam neki, hogy akkor nem is mondom neki. Válasza erre : jobb is. Neki amúgy is mennie kell, mert sokan várják, az most fontosabb, mondjam el este. Annyi gond van az estével, hogy ő leül a gép elé, aztán valamikor este 11 felé lenne némi ideje. De akkor már nincs kedvem beszélgetni. Pedig ez most nagyon fontos lett volna, a munkahelyemről van szó, meg arról, lehet h nem tudok itthon maradni a gyerekkel. De egyszerűen b nem érdekli.
2020. ápr. 8. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Inkább engem nem érdekel mindig amikor a párom meséli. Ugye munkában van napközben (ahogy enis) nagyon hossza, részletesen mesél az aznapi melóról mindig én meg nagyon unom. Egyszerüen nem ertek a munkájához fogalmam sincs miről van szó. De azét hagyom hogy elmondja....nem tudatom vele hogy unom.... az bunkoság lenne...
2020. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
És minek szültél olyannak szereket aki ennyire magasról tesz a fejedre és semmit nem segít? Még egy élet ami már a létrejöttekor elcsesződött...
2020. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát, nálunk elmondja, hogy ő ezt nem érti, ne is mondjam tovább, mert nem érdekli.
2020. ápr. 8. 18:44
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
*gyereket
2020. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, kivancsi, es en is az overe, de nyilvan nem akkor allunk neki meselni, amikor epp indulasra kesz a masik es sietne.
2020. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy menni fog, mikor elkezdtem mesélni. Összekapta magát, és elment.
2020. ápr. 8. 18:48
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Én sokat dolgozom itthonról - nem csak most a koronavírus miatt - ő pedig még most is heti kétszer bejár rendesen. Amikor hazajön, mindig kérdezi hogy milyen volt a nap, mit csináltam munkában stb. Én is ugyanúgy kérdezem, általában vacsora közben szoktuk ezeket megbeszélni.
2020. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálom csak a lényeget mondani, hogy ne veszítsem el a figyelmét idő előtt.

Ha meg valami fontos van, akkor szólok, hogy ezt most meg kell mindenképpen beszélnünk.

2020. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Csak a lényeget. A körítés nem kell. Szerintem a párod megunta, a se eleje se vége szövegeket.
2020. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Egy kicsit megalázó a párod viselkedése. Vagy tényleg ennyire közömbös a Te dolgaidra,vagy ennyire felsőbb rendűnek gondolja magát.Beszélj vele,ha nem változtat, akkor neked kell.
2020. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!