Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavar hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar hogyha a barátnőtök kérdezget a napotokról?

Figyelt kérdés
Hogy merre jártatok, mit csináltatok. Ez már idegesítő? Vagy szívesen elmesélitek hogy merre voltatok?
2014. szept. 3. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2014. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem sosem zavart! :) Sot szerettem. Foleg ha meg szemelyesen kerdezte. :) Igaz akkor nem nagyon beszelgettunk. :D Akkor mast csinaltunk. :D

F/15

2014. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat része, hogy elmesélik egymásnak a napjukat a felek. Akit ez zavar, azzal baj van.
2014. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, én is megkérdezem neki milyen volt a napja...
2014. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem zavar, valamiről muszáj beszélgetni, ha már muszáj minden nap telefonon beszélnünk...
2014. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alap dolog egy kapcsolatban, hogy tudjuk milyen napja volt a másiknak, történt-e vele, vagy a környezetében valami érdekes, vagy csak úgy általánosságban hogy telt a napja.
2014. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem.
2014. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem kérdeznem sem kell, magától elmondja. Egész nap tartjuk a kapcsolatot Messengeren, vagy Viberen. Nyilván nem másodpercenként üzengetünk, mert ő dolgozik, én meg suliba járok, de néha írunk, hogy miújság, mit csinálunk, mikor végzünk, hogy telik a nap.
2014. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy zavar.
2014. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!