Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok kíváncsi arra, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok kíváncsi arra, amit a napotokról meséltek?

Figyelt kérdés
Én most elkezdtem mesélni, erre közbeszól, hogy hogyan kellene mesélnem. Mondtam neki, hogy akkor nem is mondom neki. Válasza erre : jobb is. Neki amúgy is mennie kell, mert sokan várják, az most fontosabb, mondjam el este. Annyi gond van az estével, hogy ő leül a gép elé, aztán valamikor este 11 felé lenne némi ideje. De akkor már nincs kedvem beszélgetni. Pedig ez most nagyon fontos lett volna, a munkahelyemről van szó, meg arról, lehet h nem tudok itthon maradni a gyerekkel. De egyszerűen b nem érdekli.
2020. ápr. 8. 18:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, de én nem szívesen rizsázok róla, mert szerintem unalmas. Inkább beszélek a gondolataimról, mint konkrét eseményekről
2020. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért érdekelné, úgyse érti
2020. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromat sem érdekli milyen volt a napom. Néha megkérdezi de tuti nem érdekli. Csak látszat kedvéért.
2020. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Persze, mindkettőnket érdekli a másik napja.

Ha van valami elintéznivaló még, akkor azután beszéljük meg, nem szokott ebből gond lenni.

2020. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, nekem a párom mindennap megkerdezi hogy milyen napom volt, mi volt a munkában. Sőt naponta többször megkerdezi hogy hogy érzem magam milyen a kozerzetem stb. Én szintúgy sztem fontos hogy figyeljünk a másikra.
2020. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!