Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a többi pasi észreveszi milyen csinos vagyok a párom viszont leszól állandóan?

Figyelt kérdés
Többször is volt ilyen, hogy megdicsértek a pasik, sőt még a párom haverja is mondta a páromnak milyen csinos vagyok..De ő sosem dicsér meg.. állandóan leszól.. nem tetszik neki semmi.. vehetek fel akármit az neki sosem lesz jó.. De ez nem csak ebben van így hanem mindenben.. a szívem lelkem kiteszem érte és az ételeket is úgy készítem ahogy szereti mégis állandóan fikazza h most éppen mi nem tetszik neki benne.. de persze azért jól befalja.. amit nem értek minek eszi két pofára ha állítólag olyan rossz.. nagyon rosszul esnek nekem ezek a dolgok.. Sokszor 1 csőd tömegnek érzem magam.. de mikor más pasik elimsernek engem valamiben és megdicsernek az mindig annyira jól esik és a kedvem is visszajön. Szeretném ha a párom is megbecsülne de az a helyzet kezd elegem lenni.. mar nem tudom mit tegyek..
2020. ápr. 9. 07:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Huh a 7. válaszoló sztorija nem semmi 😣Hihetetlen hogy léteznek ilyen szörnyű emberek. 😐
2020. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A többi pasi meg akar dugni és azt hiszik, hogy a bókoláson keresztül majd bejuthatnak a bugyidba.


Párod meg mindegy mit mond, este úgyis megkap. Nem fogja törni a fejét a bókokon.


"mar nem tudom mit tegyek.."


Nos, az már biztos, hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.

2020. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%

A 7-esé ismerős.


Nekem meggyőződésem, hogy tényleg nem én voltam álmai nője.


Soha nem mondta, hogy szép lennék. Arról mindig felvilágosított magától, hogy nem szerelmes belém, már nem szeret vagy nem úgy szeret, de amikor szeretett, azt nem mondta magától soha. Mindig akkor vallott szerelmet vagy szeretetet, amikor kilépni akartam az egészből. Vagy csak simán bedobott egy szalmaszálat:

Nem vagyok szerelmes beléd (miközben órákon át csókolóztunk szenvedélyesen). Hogy mégse tudjak kilépni, hozzátette, hogy de ő nem volt szerelmes soha első látásra, neki ehhez idő kell.

Nem szeretlek már úgy, mint az elején. És rögtön a szalmaszál: de ez nálunk szerintem csak hullámvölgy.


Minek sminkelsz? Nekem attól nem leszel szebb.


Minek vettél fel magassarkút? (Így magasabb vagy nálam. - Ezt nem mondta, csak rájöttem.)


Olyan társaságban, ahol sok fiatal volt, különösen más nők, lányok, engem is levegőnek nézett. Nem szólt hozzám, nem állt mellém. Ha szóltam hozzá, nem hallotta meg, nem válaszolt, elnézett a fejem felett. Nem fogta meg előttük a kezemet. Nem ült mellém. Más lányok mellé ült.

Amikor emiatt azt éreztem, hogy szégyell, elkezdtem faggatni és nem tudta megmondani, miért viselkedik így. Igyekezett ezután másként viselkedni, megfogta a kezem, de ez már akkor halott ügy volt.

Amiért nem tudtam kilépni, az az, hogy az időnk 90%-ában, amit nem abban a társaságban töltöttünk, elhalmozott a szeretetével és a figyelmességével.

Amikor a fenti viselkedése miatt azt gondoltam, szégyell, arra gondoltam, talán nem tart elég szépnek.

Ezért elkezdtem faggatni milyennek lát.


Válaszai:

Átlagos vagy. De az nem baj, mert én is átlagos vagyok.

Szerintem téged a legtöbb férfi átlagosnak lát.

Nekem nem kéne jó nő, mert azt félteni kell.

Nekem megfelelő vagy.

Most az a bajod, hogy tökéletesen megfelelsz nekem?


Neked kék a szemed? (4 év után)


Szép volt a menyasszonyi ruhád.


Amikor 10 év után beleszerettem másba:

Annyira gyönyörű vagy! Hogy én mekkora barom vagyok, amikor itt van nekem egy ilyen NŐ!


Anyád akkor is gyönyörű, ha nem sminkel.


...


Hát igen. Sikeresen elérte, hogy nem bírtam kilépni soha. Nem hittem el, hogy én kellenék bárkinek is. Hánytam magamtól, ha a tükörbe néztem. Leszoktam mellette a sminkelésről is, pedig 1,5 évig neki sminkeltem. Már nem érdekel, milyen ruha van rajtam itthon. Ha kiöltözök, azt maximum a munkahelyemen rendezvények miatt teszem.

2020. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!