Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy a barátom nem szeretne "nude"-okat rólam?

Figyelt kérdés
Már majdnem két éve együtt vagyunk, és néha küldtem neki egy pár szexi képet. Valamikor beszélgettünk errõl, és azt mondta, hogy imádja a képeim, de nincs szüksége rájuk, ne küldjek. Kicsit megsértõdtem, de jogosan? Inkább örülmöm kéne?
2020. ápr. 9. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha nagyon küldhetnéked van, küldj nekem! 72/F
2020. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Hát, kicsit fura.
2020. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1%
Furcsa is, meg sértő is. Én is így állnék hozzá a továbbiakban.
2020. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Valszínűleg nem szereti ezt a formáját a a szexizésnek. Tartsd tiszteletben.
2020. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Én se lennék oda örömömben ha a barátnőm meztelen képeket küldene magáról. Ilyen erővel bárkinek küldhet a tudtom nélkül. Zárt ajtók mögött meztelenkedj neki.

31/F

2020. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
ha annyi eszed lenne akkor inkább alapból elfelejtenéd az intim képek küldését és tárolását a neten! nagyon sok a hacker aki feltöri a fiókokat de még az ilyen amatőr is aki csak véletlen rájött egy ismerőse jelszavára stb... :S arra meg külön figyelni kell nehogy rossz helyre küldjed mert előfordult már (hallottam) hogy rossz helyre küldték... :S akkor van igazán az égés! ha nekem a barátnőmnek csak ilyen is megfordulna a fejében adnék neki egy nagy fenekelést... ":S már bocs de barátnő ne csináljon ilyent mert ezt azokkal szokják a férfiak megcsinálni akiket csak megdugni akarnak aztán a képekkel meg zsarolni szokták őket... :S na meg ott van amit fent is említettem!
2020. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elérkeztünk oda, hogy a normális a furcsa? Összetenném a kezem, ha ilyen barátom lenne.
2020. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt olyan, hogy amíg én itthonról dolgoztam, a férjem meg bent volt az irodában, addig küldtem neki pár pucér képet. Említette később este, hogy legyek kedves ilyet többet nem csinálni, a főnöke éppen ott volt mellette és valami projektet beszéltek át, amikor felugrott a chat-ablakban az én pucér képem. A főnök ugyan nem szólt semmit, de gyanúsan rögtön úgy állt, hogy ne lásson rá a monitorra onnantól kezdve.


Amúgy én nem sértődnék meg ezen, nyilván vonzónak tart és tetszel neki, hiszen nem lenne veled együtt két éve, ha nem így lenne, de nem mindenkinek mániája ez a fajta kommunikáció.

2020. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Rettenetesen buta és felelőtlen dolog ilyen képeket küldözgetni. Arról már nem is beszélve, hogy mennyire igénytelen proli mentalitásra vall. Semmilyen értelmes embernek nem lesz szimpatikus, hogy a párja egy szál pnában fotózgatja magát.
2020. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak értelmes a barátod, ennyi.
2020. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!