Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom külföldön kapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom külföldön kapott állásajánlatot, szeretné, ha vele mennék, de én félek, mert még nem éltünk együtt, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Lassan 20 hónapja vagyunk együtt. Jól megvagyunk, szeretjük egymást, de még külön élünk. Volt róla szó, hogy költözzünk össze, amit főképp én szeretném, mert lakva ismeri meg a másikat az ember. Azonban a barátom kapott egy jó állásajánlatot külföldön, és kérte, hogy menjek vele. Azonban ég aggódom, hiszen még nem éltünk együtt, félek, hogy itt hagyom a munkám, a hazám, a barátaim, és ki leszek szolgáltatva neki. Mi lesz, ha mégsem jövünk ki jól együtt? Mit tanácsoltok, hogy látjátok a helyzetet?

2019. ápr. 15. 21:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy én 24 vagyok, ő pedig 29.
2019. ápr. 15. 21:25
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Akkor hazaköltözöl, es eled tovabb az eletedet. Magyarorszag nem valik köddé, ha elhagyod az orszagot.
2019. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha szereted, ne hagyd, hogy a félelem korlátozzon bármiben. Lehet kérni a munkahelyen fizetés nélküli szabit is, érdemes lenne kipróbálnod, hátha megadják. Akkor legrosszabb esetben visszajössz. Manapság nem olyan nagy cucc külföldön élni, pár óra alatt bárhonnan haza lehet menni, van internet, skype... stb.
2019. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

2.-nál a pont.


Menj, de ne égesd fel a hidakat, azaz melóhelyről szabira menj, lakást se mond fel, inkább 1-2 hónapig fizesd, csak meglegyen. Ha nem jössz ki a kannal, akkor meg repülő, és jössz haza.

2019. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az is számít, hogy hova külföldre.


Másfelől én nem hullatnék könnyeket ezért az országért, sem az itt élő emberekért. Ha vége is lesz, örülj, hogy megszabadultál. Egyébként meg kettesnek is igaza van.

2019. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet működni fog, lehet nem.

Ki tudná ezt előre megmondani?

Próba szerencse.

Ha nem megy akkor pedig hazajösz, nem nagy kaland.

2019. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az teny, hogy ossze lesztek zarva, es csak egymasra utalva, es ha nem beszeled az adott orszag nyelvet, akkor nagyon ra leszel szorulva a baratodra.


De ahogy a tobbiek is mondtak, kimesz, kiprobalod, legfeljebb hazamesz utana. Es igazabol pozitivabb igy a dolog, mert az igazi enjet fogod megismerni, nem azt a kis komfortos magyarorszagi embert aki jol el van.

Egy idegen orszagba koltozes megmutatja, hogy kimilyen ember valojaban

2019. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én belevágnék, de én kalandvágytbb típus vagyok 😃


Visszaköltözésen nem aggódnék. Egyfolytában rinyálnak a munkaerőhiány miatt, szóval talán nem nehéz munkát találni.

2019. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szerelmes lennél belé, ez a kérdés fel sem merülne benned. Mennél utána tűzön-vízen át.
2019. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha osszehazasodnatok ugyis egyutt laknatok, es most kiderul hogy vele akarod e le elni az eleted vagy sem.
2019. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!