Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta több szabad teret szeretne. Gond van velem?

Figyelt kérdés

10 hónapos kapcsolat, huszonévesek vagyunk.

Eddig egy két kihagyással minden nap találkoztunk és szinte minden nap együtt aludtunk valamelyikőnk lakásán.

Most azt mondta néha szeretne egy egy külön estét egyedül otthon. Baj van velem? Megunt? :(


2019. aug. 12. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem unt meg, csak kell neki egy kis “levegő.”
2019. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha gyakorlatilag minden nap együtt alszotok, akkor nem tud más lányokat is dugni, ez a baj.
2019. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tapadtok egymásra, kell neki a tér.
2019. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Te vagy a víz, ő a gyöngyhalász. Most van szüksége egy kis levegőre. 31F
2019. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az lenne a normális, ha néha a barátaitokra is szánnátok időt, külön-külön is, mert gyanítom a legjobb barátnőddel nem a pasid jelenlétében fogod kibeszélni a bajaitokat, ahogy az ő haveri beszélgetései sem nagyon kötnek le téged. Egyedüllétre is szüksége van mindenkinek, aki alapból mondjuk introvertált személyiség, annak meg főleg. Ez teljesen normális, nem kell összenőni, adj neki teret. Nem vagy pióca.
2019. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy magagadra kellene venni, csak túl sokat lógtok együtt. Hagyj neki egy kis levegőt.
2019. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5-össel értek egyet. Nekem kicsit fura, amikor minden nap találkoznak a párok és lényegében semmi mást nem csinálnak, csak egymással foglalkoznak. Vannak barátaim, vannak olyan filmek, amik esetleg a lányt nem érdeklik, járok sportolni és hasonlók. Néha fáradt vagyok és egyedül vagy barátokkal is lennék. Ez nem gond, hanem normális.
2019. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 ugye? Nekem csak tinikoromban volt ilyen egymásseggébenvagyunkállandóan kapcsolatom és rá is ment sok barátságom, a családomat, tanulást, mindent hanyagoltam. Nem egészséges dolog. Most már el sem tudnám ezt képzelni, van saját életem, sportolok, vannak barátaim, a családom is fontos. Heti 3-4-szer találkozunk a párommal és ez így pont jó, bár nemsokára összeköltözünk :)
2019. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Jó, tapadós kapcsolat, de arra nem gondoltok, hogy így lehet össze se akarna vele költözni, ha lenne rá lehetősége?
2019. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Exem mikor egy kb ilyen hosszú kapcsolatban előállt a “nekem tér kell” dumával, akkor kellett volna otthagynom


Én szerelmes voltam a csajba, ő meg azt tesztelgette, hogy mennyire hiányzom, ha nem vagyunk együtt. Még egy évig ment a nyűglődés a részéről, amit felém csak teret adásának kommunikált.


Elvesztegetett idő volt az életemben.


10 hónapos kapcsolat még a rózsaszín ködről kellene, hogy szóljon, nem a “nekem tér kell” részről. Ez nem jelenti, hogy nem lehet külön program, külön este, de ne azért legyen, mert tér kell, hanem azért, mert “ma a haverokkal megyek, és ez egy ilyen nap, de azért veled lennék”

2019. aug. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!