Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszélgetek mással úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszélgetek mással úgy, hogy barátom van?

Figyelt kérdés

A barátommal 6 éve vagyunk együtt, egész gimi alatt vele voltam kb., most pedig egyetemet is lassan befejezzük már. Ő az első barátom.

A régi sulimban, az egyik osztálytársammal (srác) mindig is nagyon jóban voltunk, legjobb barátokként töltöttük együtt a szabadidőnket, de ez soha nem volt ennél több részemről.


Az utóbbi időben a barátommal ellaposodott a kapcsolatunk, nem igazán keres már napközben, sokszor telik el úgy 1-2 nap, hogy nem beszélünk. Most a vizsgák miatt persze méginkább, de eddig engem ez nagyon elszomoríott. Most viszont már nem. Nem érdekel annyira, hogy nem keres...


Közben a volt osztálytársammal folyamatosan beszélgetek, éjszakákon át tudunk dumálni, és ezt a barátom tudja. Mondtam neki, hogy figyelnie kellene jobban rám, mert én sem értem most az érzéseimet. Figyelmeztettem, hogy ez így nem oké, hogy mással akarok beszélgetni, de nem tesz nagyon semmit, csak ígérget, hogy nem fogja hagyni blabla...


Nagyon szeretőm őt, tényleg. Viszont nem éreztem még ezt 6 év alatt, hogy más jobban érdekelne nála. Nem akarom elrontani a kapcsolatunkat egy fellángolás miatt, de beletőrödni sem az érzésbe, mert ez most nagyon erős.

Ha valaki járt már ilyen cipőben, kérem adjon valami tanácsot... Lehetséges, hogy elmúlik a szerelem aztán majd visszatér? Volt már hasonló...Hogy nem éreztem annyira erősen, utána viszont még jobban bele voltam zúgva. De fordított esetben, ha ő beszélne más lánnyal ilyen szinten, nem tűrném el, nem értem Őt, miért nem veszi észre?


Köszi,

24, Nő



2020. ápr. 11. 15:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem akarom, és nem fogom megcsalni...de rohadt nehéz ez a helyzet...elfogadni hogy valami erős érzelem az így el tud múlni egyik napról a másikra
2020. ápr. 11. 22:35
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyik napról a másikra múlt az el.
2020. ápr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
még mindig bízok abban, hogy rendeződnek az érzéseim felé...:(
2020. ápr. 12. 20:59
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kèrdès, hogy mennyire èrdemes ebben remènykedni?

Lehet úgy is gondolkodni, hogy "nem dobom el egyből", de meg lehet közelíteni máskèppen is.

Mièrt ragadnál le valaki mellett, ha már nem úgy èrzel, nem úgy működik? Mèg fiatal vagy, de az èvek gyorsan tovaszállnak, mièrt pazarolnád az időd olyan kapcsolatra, amiben már nincs potenciál?

Meg azèrt vicces, hogy csak a saját èrzèseid miatt aggódsz. Miközben szemmel láthatólag ő sz.rik rád. Nem is kell, hogy èszrevegye, kèpèbe mondod, hogy èrdeklődsz más iránt, de ő semmit sem tesz ellene, konkrètan letojja...most akkor tènyleg, mit vársz ettől a kapcsolattól? Gyanítom èli ő is már a kis világát nèlküled.

Ès azt is gyanítom, hogy eddig is ilyen volt ez a kapcsolat, hogy igazán csak te akartad, ő meg elvolt mint a befőtt. Azèrt sem veszi komolyan a jelzèsed felè, meg azèrt sem veszed te èszre, mennyire semmibe vagy vève. Többek közt ez is vezethetett a kiábránduláshoz, meg hogy mástól több figyelmet, törődèst kapsz, mint a párodtól. Már ha annak lehet nevezni.

Gondolkodj el ezeken. Ès hidd el, nem bántásból írtam.

2020. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
félek, hogy csak amiatt érzem ezt, mert éppen befolyásol egy másik srác. Rettenetesen bánnám, valamiért ezt érzem. Az érzéseimnek még sem tudok ilyen könnyedén megálljt parancsolni...
2020. ápr. 13. 12:35
 16/17 anonim ***** válasza:
Harmadik a befutó. Tudod, mi a dolgod a Privát üzenet füllel. Nem bánod meg.
2020. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mit bánnál? Hogy nem leszel tovább lábtörlő?
2020. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!