Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg, ha barátnője van?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk beszélőviszonyban, csak párszor együtt dolgoztunk. Szerintem figyelt engem, sőt volt, hogy próbált velem beszélgetni is. Facebookon bejelölt, lájkolta pár régebbi képemet. Én eddig nem tettem semmit, mert barátnője van, pedig tetszik...
2020. ápr. 13. 00:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Megszerezni? Azt tudod, hogy egy szabad akaratú, érző, gondolkodó emberről van szó? Nem egy tárgy, hogy csak úgy megszerezd. Egyébként meg emancipáció ide egyenlőség oda, nagyon nem elegáns dolog üldözni a férfit.
2020. ápr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, bejelölt facebookon? Aztaaa, biztos akar téged... vagy mégsem. Én is jelöltem már be pár embert ismerősnek, de egyiküktől sem akartam semmit. Nem hiszem, hogy kellenél a pasasnak, csak bizsereg a puncid, azért képzeled, hogy "figyel" téged.
2020. ápr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy egy facebook-os jelölésből, pár like-ból és abból, hogy néha próbált veled beszélgetni, miért jön le neked az, hogy tetszel neki, csak gyáva kezdeményezni. Meg SZERINTED figyelt téged. És? Aki szimpatikus ember nekem, azt én is szoktam "figyelni", azzal én is próbálok beszélgetni, bejelölöm fb-n is akár, és ha már végignézem a profilját, lehet, hogy like-olok 1-2 régebbi képet is. De ettől még az asszonyt szeretem, nem ám azt a nőt aki szimpi és csak haverkodok vele mert jó arcnak tűnik.
2020. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem üldöztem. Ahogy feljebb is írtam, jelét sem adtam, hogy tetszik nekem.


Nem csak annyi miatt gondolom, hogy ő is vonzódik hozzám, hogy bejelölt Facebookon, ahogy le is írtam a kérdésben. De látom, neked jólesik ennyire lesarkítani. Biztosan jobban érzékeled, hogy tetszem-e neki, mint én, aki ismerem.


Ha te viszont más nőket kúrólájkolsz az asszony mellett, az is elég gáz. Elmondom neked, mert úgy látszik, eddig nem tudtad: a nők ezekből a lájkokból nem azt veszik le, hogy barátkozni akarsz velük. A férfiak nagy része egyébként sem csak barátkozni akar velünk, különösen nem, mikor még jeleket is küldenek. Eszerint te a haverjaiddal is így barátkoztál össze, hogy régebbi képeiket lájkolgattad, értem.

2020. ápr. 13. 15:33
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi az a kúrólájk? Kész röhej, hogy néhány fotó like-olása azt jelenti számodra, hogy bejössz valakinek... attól, hogy van párom, akit szeretek, még nem tetszhet más nő fotója? Ha van egy nőnemű barátom, aki felrakott egy fotót, amin kedvesen mosolyog és szerintem jól néz ki rajta és like-olom, azzal azt üzenem, hogy meg akarom dugni, és bújjak el mert a barátnőm mellett a nőnemű barátom fotóját like-oltam? Hát te sem vagy komplett.

Mellesleg hol sarkítottam? Minden általad felhozott indokra kitértem, nem sarkítottam a fb-jelölésre...

Vagy olyan képeket like-olt a pasi amin szexin pózolsz? Nyilván ilyen képet nem like-ol a férfiember, ha párja van, de ilyet nem említettél..

A barátaimmal miért így barátkoztam volna össze? Egyébként igen, van olyan haverom, akivel néha dumáltam személyesen, néha fb-n, és végül haverok lettünk, nem értem, hogy ez miért olyan hihetetlen. A technika adta lehetőségeket nem csak agyatlan zombulásra lehet ám használni, hanem a kapcsolatok ápolására ÉS teremtésére is...

2020. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!