Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam ezt meg a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam ezt meg a barátnőmnek hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
A barátnőm elég duci és nyáron (meg jó időben) rengetegszer van forrónaciban ami nagyon előnytelenül áll neki. Kihangsúlyozza a fenekét meg a combjait ami az ő esetében nem előnyös. Nem akarom bántani mert szeretem és elfogadom így de szerintem ciki így járkálni vele.
2020. ápr. 13. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Ez szerintem olyasmi amit nem lehet finoman közölni. Legalábbis uyg nem hogy ne essen rosszul.

Egyszerűen mond meg neki hogy előnytelen azokban a nadrágokban és farmerban sokkal jobban tetszik. Ennél finomabban szerintem nem lehet.

2020. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt akarom elkerülni hogy megbántsam. Strandra is meg bárhova szívesen megyek vele de amikor direkt kihangsúlyozza azt a részét ami "nagy" a többivel szemben azt valahogy nem értem miért kell.
2020. ápr. 13. 16:44
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Akkor ne azt mondd hogy ő nem tetszik benne, hanem hogy neked nem jön be azamikor egy nő (általánosságban) olyan nadrágot vesz fel ami annyira rövid hogy kilatszik mindene mert kissé közönséges (az is).

Hátha észbekap.

2020. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Nekem a párom simán megmondja, ha pl. egy nadrág nem előnyös és én meg is köszönöm neki, mert az ember nem feltétlenül jól látja saját magát. Én is szoktam neki mondani, ha valami nem tetszik rajta, aztán majd eldönti, hogy ennek ellenére felveszi, vagy sem.
2020. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Okosan.

Ne azt mondd, hogy ne hordjon forró nacit. Vegyél neki egy lenge szoknyát, és udvarold körbe, hogy milyen jól áll neki, ott emeli ki és takarja el, ahol pont kell. Nőies, szexi, alig várod, hogy alánézz. ;)

Ha tetszeni akar neked, akkor ilyet vész fel.

De annyira duci nem lehet. Akkor nyáron kidörzsölődne a combja, ami elég fájdalmas.

2020. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
"Ciki így járkálni vele." Azért ez sok mindent elmond rólad.
2020. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem nézlek le amiért nem a zsánereddel vagy együtt csak akkor te se nézd le azokat akiknek senkijük sincs.... hisz lehet hogy pont a következetesség különbözteti meg őket tőled
2020. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem ő a zsánerem azért vagyok vele. Csak tudom hogy mennyire érzékeny a súlyával kapcsolatban és nem akarok neki fájdalmat okozni. Így is hónapokba telt mire sikerült egy kis önbizalmat felépítenie neki.
2020. ápr. 13. 18:20
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Ciki így járkálni vele - ezt írtad. Ha ő lenne a zsánered, leszarnád, hogy a többi kan meg akarja-e hágni, vagy nem.
2020. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
kérd meg szépen nem hordjon ilsen nadrágot, mert zavar téged hogy ennyire kivan mindene.
2020. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!