Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam ezt meg a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam ezt meg a barátnőmnek hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
A barátnőm elég duci és nyáron (meg jó időben) rengetegszer van forrónaciban ami nagyon előnytelenül áll neki. Kihangsúlyozza a fenekét meg a combjait ami az ő esetében nem előnyös. Nem akarom bántani mert szeretem és elfogadom így de szerintem ciki így járkálni vele.
2020. ápr. 13. 16:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Huhh erre nincs jó válasz🤣
2020. ápr. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
23%
Nyáron a 100 fokban majd pont te mondod meg neki hogy mit vegyen fel. A legtöbb ember örül ha tuleli a hoseget, nemhogy még divatozzon is. Egyébként meg egy paraszt vagy, mert neki is meg magadnak is azt hazudot hogy tetszik az alakja, közben meg ég a pofád miatta.
2020. ápr. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Csak tudom hogy mennyire érzékeny a súlyával kapcsolatban és nem akarok neki fájdalmat okozni. Így is hónapokba telt mire sikerült egy kis önbizalmat felépítenie neki."


Fura, nekem kicsit ellentmond, hogy akkor ENNYIRE nincs önkritikája (vagy jó ízlése) a csajnak.

2020. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!