Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végleg ki kellene lépnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg ki kellene lépnem ebből a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon hosszú és bonyolult sztori, megpróbálom rövidre fogni. A barátom(22) és én(18) kb. két és fél éve vagyunk együtt kisebb-nagyobb megszakításokkal. Másfél évig minden nagyon szép és jó volt, majd baráti körben ittas állapotban egy veszekedésünk után megcsókolt egy másik lányt. Ezt el is mondta nekem 2 nappal később(addig nem beszéltünk) sírva, látszott rajta hogy nagyon megbánta. Akkor szakítottunk először, kellett egy kis idő amíg ezt megemésztettem, de végül megbocsátottam neki és adtam még egy esélyt. Azonban ettől a ponttól kezdve, azaz több, mint egy éve minden egyre rosszabb lett. Megingott benne a bizalmam, képtelen vagyok megbízni benne, akárhova megy egyből rástresszelek és több mint egy éve ez az eset MINDEN egyes nap eszembe jut. Megjegyzem, egy olyan lányt csókolt meg, aki neki állítólag(meg őt ismerve) nagyon nem jön be(drogos, iszik, cigizik, agyon van sminkelve, gyári munkás stb). Egy ideig tepert, próbált bizonyítani, aztán úgy éreztem ez alábbhagyott. Engem ez az egész nagy traumaként ért, sokkal szigorúbb voltam vele, többet vártam el tőle, viszont én sok dolognak a hiányát éreztem. Az ebből adódó veszekedések és a bizalom hiánya miatt még 2x szakítottam vele, de mindig visszakönyörögte magát, én meg mivel nagyon szeretem, visszafogadtam. Arra is gyanakodtam, voltak arra utaló jelek, hogy volt köztük valami a csajjal, akit megcsókolt, bepróbálkozott nála amikor épp nem voltunk együtt. Mindig ugyanazok a problémák jöttek elő. Negyedjére ő szakított velem, merthogy ő még nem élte ki magát, nem bírja tovább nézni a szenvedésemet, ez így nem működik, meg már nem szerelmes belém. Ez volt a leghosszabb idő, mialatt nem beszéltünk, nem voltunk együtt, a többi szakítás kb. 2 hetes volt. Három hónappal később újra összejöttünk, ő kezdeményezte, tényleg nagyon rosszul viselte, lefogyott elég látványosan és gyakrabban, szinte minden nap füvezett, gyakran ivott is. És persze elkezdett másokkal is ismerkedni ezalatt, mondván, hogy elterelje rólam a figyelmét, nem jött össze senkivel, állítólag nem is találkoztak, csak messengeren beszélgettek. Én mégis megbocsátottam, mert részben az én hibám is volt a szakításunk. Állandó, most is jelen lévő probléma, hogy a haverjaival többet van együtt, mint velem, erre az a mentsége, hogy velük egy településen lakik, nagyon gyakran füvezik, sörözik, cigizik, nem fejleszti magát, nem figyel az egészségére és nem ad nekem annyit az idejéből és szeretetéből, amennyit megérdemelnék és amennyire szükségem lenne. Úgy érzem már nincs rám jó hatással, engem is belevisz néha olyanokba, amit alapból nem tennék meg, sok barátommal megromlott a kapcsolatom mióta együtt vagyunk és sokaktól megkaptam, hogy megváltoztam, nem egy jó irányba. Az utóbbi időben rajtakaptam néhány apró hazugságon is, amit elmondása szerint miattam tett, hogy ne legyen veszekedés(letagadta, hogy kikkel volt kint a haverjain kívül, ám én egy közös ismerősünk insta sztorijából, aki állítólag nem volt ott, tudom, hogy hol volt és kikkel, volt ott néhány lány haverjuk, tudom, hogy nem tetszik neki egyik sem, nem akarta, hogy ilyenen stresszeljek, veszekedjünk, hogy kik voltak ott). Természetesen vannak jó tulajdonságai is, alapvetően kedves, gondoskodó, jól bánik a gyerekekkel, állatokkal, kitartó, vicces, értelmes és még sorolhatnám, tehát alapvetően nem egy rossz ember. Viszont én már képtelen vagyok bízni benne, néha egy teljesen más embert látok benne, mint akit megismertem, felváltva dühöt, csalódottságot, undort és szeretetet érzek iránta,de mégsem tudom elengedni, képtelen vagyok a szakításra. Nekem előtte nem volt barátom, ez az első kapcsolatom, túl sok jó emlék fűz hozzá, még mindig szeretem és egyszerűen nem tudok vele szakítani, amikor ezt megléptem többször, nagyon magam alatt voltam és ezt nem akarom újra átélni. Ez egy se veled, se nélküled kapcsolat, tudom jól. Most megkérdezném, hogy mit tegyek, de tudom milyen válaszokat kapnék, így csak annyit kérek, hogy egyenesen, kulturált formában írjátok le mit gondoltok erről az egészről, talán az ad egy kis megerősítést(a barátok és rokonok véleményével együtt, akik ellenzik ezt az egészet). Lehet kicsit összeszedetlenül írtam le, egy év eseményeit nehéz egybetömöríteni, de remélem azért érthető és átlátható.

2020. ápr. 14. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Hagyjuk...

Igen.

2020. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Füvezik, sörözik, cigizik,hazudik! Mi kell még ahhoz, hogy kiábrándulj belőle? Szakíts vele minnél előbb! Megmérgezi az életedet!
2020. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok. Azt kihagytam, hogy én próbáltam segíteni rajta. És a kapcsolatunkon is. Küzdöttem, félreraktam a büszkeségemet, értünk, de úgy érzem mindhiába. Illetve amikor ő szakított velem, időt kért, de 1 hétnél többet nem adtam neki. Könyörögtem, hogy oldjuk meg, zokogtam, vergődtem előtte, depresszív tüneteim voltak, öngyilkosságon is elgondolkoztam, magam alatt voltam nagyon, bélbetegséggel gyakori hasmenés, hányinger. Ezalatt rendszeresen láttuk egymást egy konditeremben, ott állandóan figyelt, amikor nem néztem és onnan tudom, hogy mennyire rosszul viselte ezt az egészet. Tényleg ez az egész már nagyon felőröl engem belülről, így cselekednem kellene, de képtelen vagyok rá.
2020. ápr. 14. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szépen levezetted a sztorit és magad is szinte kimondtad, nincs értelme ezt az idegbajt tovább folytatni.

Hidd el, kivülállóként ez egyértelműen így látszik.

Nagyon fiatal vagy, hogy benne ragadjál egy ilyen méltatlan kapcsolatban, ezer lehetőséged lesz még. Ugye te sem gondolid, hogy ezt hosszú évekig igy akarod folytatni? Saját életed, egészseged nem ér ennyit.

Legyél erős, szedd össze magad és szakíts vele végleg.

Próbáld kerülni a jovőben, ne járjatok egy helyre.(konditerem)

2020. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy, nincs gyerek, anyagi kötődés, így fölösleges ezt folytatni.
2020. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!