Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire érzéketlen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire érzéketlen és bunkó?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint nem szeret és nem is tetszem neki. De szexre jó lennék. Nem voltunk együtt kB 2 hónapja, de szombat este elcsábultam és lefeküdtem vele. Utána oda akartam bújni hozzá, de elfordult. Reggel megkérdeztem, hogy miért akart velem lefeküdni, ha nem szeret és nem tetszem neki. Erre a válasz :miért, a kettő összefügg? Hát lehet egy pofont is könnyebben elviseltem volna. Most megint úgy viselkedik, mintha ő lenne a valaki és én mekkora szemét vagyok, hogy nem főztem holnapra. Mert holnap én megyek dolgozni, ő meg itthon lesz a gyerekkel. Én mindig megkapom, hogy mi az a kis főzés és mit rinyálok.
2020. ápr. 14. 20:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez még kellett.
2020. ápr. 14. 20:41
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nèzd, te választottad ezt a paraszti "párosul", ès te viseled el. Felteszem nem tartanak fegyvert a fejéhez, ès aranyból sincs a farka. Akkor mièrt is viseled el?
2020. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert nincs hova mennem.
2020. ápr. 14. 20:45
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha van egy kis önbecsülésed, megmutatod neki merre van az ajtó. Vagy mielőtt ezt teszed, főzz neki, és borítsd szó nélkül a nyakába. Sajnálom, hogy egy ilyen tapló paraszttal hozott össze az élet :(
2020. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ès előtte hol lakták mielőtt ezzel a díszpinttyel összehozott a balszerencse?
2020. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szüleimmel. Főiskola után összeköltöztünk, azóta együtt élünk. Csak nem egy településen, hozzájuk nem tudok visszaköltözni.
2020. ápr. 14. 20:48
 7/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
90%

Te elvezed hogy szenvedsz es martirkodhatsz. Barmit mondunk, meg 1 ev es lebabazol neki. A magadfajtak ilyenek.

Nincs lehetetlen, csak,tehetetlen...

2020. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Szexelj velem is pls 23f
2020. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt nem dolgozol azon, hogy legyen más jövőkèped?
2020. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs önbecsülèsed, azèrt nem becsüli ő sem semmire. Kiszolgalod, aláfekszel csettintèsre, legalább pár percig olyan mintha szeretne, aztán ennyi. Ennyire tart, egy ürítőlyuknak, meg egy labtörlőnek. Te meg hagyod. Ès ez nem most kezdődött el.

Megdúgom, hogy ez egy (verbálisan) bántalmazó kapcsolat. Szedd össze magad, ha kell kèrd szakember segítsègèt, ès gondolkozz azon, hogy tudsz ebből kilèpni, keresd a lehetősègeket. Mert van. Csak meg kell találni, ès nem beletörődni abba, hogy szrba se nèznek.

2020. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!