Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért sértődött meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért sértődött meg a barátnőm, mert rossz szemetet dobtam a szelektívbe?

Figyelt kérdés
Sétáltunk barátnőmmel, volt nálam egy műanyag palack. Láttam egy szelektív hulladékgyűjtőt, és bedobtam a papírok közé. Mondta nekem, hogy szedjem ki. (Olyan kuka volt, amiből ki lehet szedni könnyedén.) Nem szedtem ki, ezért kiszedte ő, de eléggé kiakadt. Halálos bűnt követtem el? Huszonévesek vagyunk.

2020. ápr. 14. 20:51
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Nem is Orsi. Aki ezek után kitalálja a keresztnevét, felpontozom. Elég gyakori név.
2020. ápr. 14. 21:23
 12/31 anonim ***** válasza:
28%
Dobhattad volna jó helyre is, de ez nem olyan dolog amin hisztizni kellene.
2020. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
77%
Hiszti? Bedobsz egy műanyag palackot a papírosba és nem korrigálod a dolgot? Legközelebb az utcán dobod el? Ekkora suttyóság engem is kiakasztana. A volt férjem össze vissza dobálja a papírosba az ázott teafiltert meg tojáshéjat amikor nálunk van, szerinte is mindegy. Gratulálok nektek. Ha mindenki így gondolkodna, egy szemétdombon élnénk. Nyugodtan lehet lepontozni, mert a spontánság nálam nem szemetelést jelent.
2020. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
19%
Ez annyira gyerekes...szrtm csak szimplan rossz napja volt,ne vedd magadra
2020. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
72%

Nem halálos bűn, de szerintem is suttyóság nem megfelelő helyre dobni a szemetet. Az óvodás gyerekeim is ismerik ès használják a szelektív hulladèkgyűjtès szabályait, huszonèvesen ez már igazán elvárható lenne!

Ez egy bagatell szituációban tűnik elsőre, de ha belegondolunk, igen sokat elárul egy ember jellemèről, jelen esetben elèggè a nemtörődömsègről, trehányságról árulkodik.

2020. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
7%

Semmi értelme nincs a szelektívnek, hiszen ha kicsit is lelkiismeretesen kezelik a szemetet, úgyis újraválogatják...

Én ezt már több ismerősömnek elmondtam, nyilván a barátnőmnek is elmondanám, ha ezen valaki kiakad, az pont nem érdekel.

2020. ápr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
54%
Nyílván átválogatják, attól mèg az ember legyen kèpes megfelelő helyre dobni. Szèpen nèznènk ki, ha mindenki összevissza dobálná, csak mert úgy is átválogatják feldolgozás előtt. Minek is fektessünk egy pillanatnyi figyelmet is bele? Válogassák csak mások sokkal több munkával. Persze logikus. Ja nem.
2020. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
49%
Ha mocskos lesz a normális szemétben, nem tudják újra hasznosítani. Normál esetben kiöblítve, nagyjából tisztán kellene összegyűjteni és a megfelelő szelektívbe dobni. És nem eldobható zacskókat használni, saját kulacsot, bögrét vinni stb. Ezekre a gyermekeinket csakis jó példa által taníthatjuk meg. Egy helyesen gondolkodó, igényes férfi akinek fontos a környezete, szexi. Egy igénytelen suttyó nem az.
2020. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
16%
😂😂😂😂😂😂
2020. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
8%

Ezek tipikusan azok az emberek, akik rinyálnak, ha a saját tanyádon elégeted a fádat.

Ne égesd el! Add le súlyos pénzekért. 😂

2020. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!