Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért sértődött meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért sértődött meg a barátnőm, mert rossz szemetet dobtam a szelektívbe?

Figyelt kérdés
Sétáltunk barátnőmmel, volt nálam egy műanyag palack. Láttam egy szelektív hulladékgyűjtőt, és bedobtam a papírok közé. Mondta nekem, hogy szedjem ki. (Olyan kuka volt, amiből ki lehet szedni könnyedén.) Nem szedtem ki, ezért kiszedte ő, de eléggé kiakadt. Halálos bűnt követtem el? Huszonévesek vagyunk.

2020. ápr. 14. 20:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
6%

Nem ezzel fogod megvédeni a környezetet, nyugi.

De nagyon szép szemfényvesztés, a barátnőd is beette ezt a marhaságot, meg itt pár gyakoris kollegina is

2020. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
67%
Ebbe a vitába felesleges belemenni. Aki ilyen alap dologra, minimális odafigyelèsre nem kèpes, az igenis kiábrándító. A barátnő sem megsèrtődött szerintem, csak csalódott.
2020. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
9%

#22

Itt nem a "nem képes odafigyelni" részét kérdőjeleztem meg a dolognak, hanem a szelektív hulladékgyűjtő értelmét. ;)

2020. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
70%

De pont ezt nem èrdemes feszegetni, a kèrdès nem erről szól.

Hanem hogy adott egy felnőtt, èrtelmes ember, kezèben egy műanyag palackkal, ès bedobja a papír! (mèg csak nem is a vegyesbe) hulladèk közè. Ès mèg ott is hagyja. Gáz. Csűrhetjük, csavarhatjuk, attól mèg gáz marad. Az nem ad felmentèst, hogy mennyire látja ezt hasznosnak. Ugyanaz a mozdulat lett volna megfelelő helyre is tenni.

A szelektív gyűjtèsnek meg max amiatt nem lesz èrtelme, hogy az emberek így állnak hozzá, mint ahogy te is, meg a kèrdező is.

2020. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
21%

Ha neked ez gáz... 😂


Inkább az a gáz, hogy a barátnője kikotortatta volna vele a palackot? Kicsoda ő, a kérdező anyja? 😂

2020. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
70%

"Inkább az a gáz, hogy a barátnője kikotortatta volna vele a palackot"


Igen, valóban gáz, hogy erre szüksèg volt.

2020. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Jó nagy vita alakult ki.


Én sem értem, hogy miért ekkora divat manapság a környezetvédelem. Csak ennyit mondok: Kína, India. Esélyünk nincs, bárhogy próbálkozunk.


Azóta kibékültünk, bár nem volt ez akkora nagy vita. Elfogadjuk, hogy ebben mások vagyunk.

2020. ápr. 15. 16:07
 28/31 anonim ***** válasza:
60%
Persze, India meg Kína miatt dobták műanyagot a papír közè. Gratulálok...
2020. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
18%

Ez van, ha nem azonos a véleményed a tömegével, leugatnak, lepontoznak.


Ez így van, kérdező.


Ezzel együtt kell tudni élni.

2020. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
74%

Milyen tömegről beszélsz? Minden paraszt ezt csinálja, plusz ugye ott van Kína, India....

Szánalmas, amikor valaki a saját mocskát azzal mentegeti, hogy a gyárak többet szennyeznek, meg ott van India, Kína.

2020. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!