Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre mit lépjek? Barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit lépjek? Barátkozni akar az exével?

Figyelt kérdés

Barátnőm elég fura mostanság, már 8 hónapja együtt vagyunk, saját lakást építtettünk magunknak. Mostanaba észre vettem hogy folyton gondolkodik valamin, de tegnap elmondta hogy milenne ha barátkoznánk az exével, mert hiányzik neki, de engem szeret, velem akar lenni, de nem akarja az exét kiiktatni az életéből mert úgy gondolja jó barátok lehetnénk, és hétvégente áthívhatnánk magunkhoz öt is bulizni. Tudomásom szerint rossz volt a kapcsolatuk végig, úgyhogy ezt most nemtudom hova tenni...

21/F 23/N



2020. ápr. 15. 09:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%

Baromi ötlet! Még olvasni is rossz. El tudod képzelni, hogy hármasban beszélgettek, borozgattok, jó a hangulat, amikor egyikük előhozza, hogy "Emlékszel, amikor...?". Na, ekkor jönnél rá, hogy Te vagy az ötödik kerék a kocsiban, amelyik már csak akkor kell, ha az egyik vagy elkopott, vagy defektes lett.

Nehogy beleegyezz! Gondold meg a jövőt a nővel is...

2020. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű
2020. ápr. 15. 10:59
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
JJJááááááááJJJJJJJJJJJJ!
2020. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Mesélj, mi nem olyan egyszerű 21 évesen???

Nem veszed észre, hogy hülyére vesz a kedves "párod"?

Fogd már fel, hogy az exét szereti, nem tud és nem is akar túllépni rajta.

Téged meg szemrebbenés nélkül megaláz.

2020. ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Azert nem egyszerű mert a lakás a szülei udvarába van, de mivel a felújítás 80%át én fizettem, így a nevemre került a keco (elég nagy, 120 négyzetméter)

Most, ha kirakom a lányt, akkor 'haza' menne a szüleihez, akik pár méterre laknak, az első házba :D én meg boldogan éljek itt mögöttük, esetleg a jövendőbeli új barátnőmmel!? :D ez elég fura lenne, nem lenne kényelmes.

2020. ápr. 15. 11:12
 16/30 anonim ***** válasza:
38%

Fizessék ki amit beletettél, és viszlát.

Ha a "párod" ekkora nyomorult qurva.

Képes lennél ilyen helyzetben élni???

De komolyan.

Közös telekre meg nem építkezünk, ez örök szabály.

2020. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
#14 az exével ennyi időt se volt együtt. És egy elég semmire való ember volt, 30 éves létére semmije nem volt a világon! Se pénze, se lakása, se kocsija, de még fogai se nagyon voltak, nemtudott rendesen olvasni és írni sem!
2020. ápr. 15. 11:17
 18/30 A kérdező kommentje:
Esetleg arra gondoltam, ha tényleg szakitunk, akor kiadom albérletbe, és haza megyek a szüleimhez énis.
2020. ápr. 15. 11:20
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

"de még fogai se nagyon voltak, nemtudott rendesen olvasni és írni sem!"


Igényes barátnőd lehet. Én ezen is elgondolkodnék, ha ilyen ember jó volt neki...kajak nem értem a nőket. 😃

2020. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
lépj tovább, keress mást, ebből nem lesz semmi jó
2020. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!