Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell kezelni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kezelni egy olyan partnert aki szexxel akarja megoldani a problemakat?

Figyelt kérdés
Nagyobb,sirasba torkollo veszekedeseknel a parom igy akarja megoldani a helyzetet.Igy akarja bizonyitani hogy szeret.
2020. ápr. 15. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Velem is csináltak ilyesmit. Az indulat hevében ellöktem az illetőt. Pont olyan érzésem volt közben, mint akkor, mikor valaki viccelődik egy komoly helyzetben. Az is inkább felidegesít és úgy érzem, hogy hülyének néz az illető.
2020. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%
Nem fekszel le vele, hanem inkább leülteted beszélni. Meg kell neki tanítani, a konfliktus kezelést.
2020. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Nézd... minden kapcsolatban vannak összezördülések, de normális körülmények között azért a sírásba torkolló veszekedések egy jól működő kapcsolatban extrém ritkák. Szóval itt eleve úgy érzem, gondok vannak.

Aztán az, hogy megy a sajét feje után, és még a vígasztaláskor sem törődik az érzéseiddel... szintén nem jó ómen.

2020. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Átgondolnám a kapcsolatot, hogy hosszú távon mennyire tudok ezzel a tulajdonságával együtt élni. Nem jelent valami jót a jövőre nézve. Gondolj bele, hogy mi lesz, ha komoly problémák jönnek, azt hogyan fogjátok megoldani?
2020. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Biztos azt akarja vele bizonyítani? Az én páromat a vita beindította, felizgatta. Nem lehet nálatok is erről van szó?
2020. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

Ott kezdődik a baj, hogy veszekedtek ilyen szinten, tanuljatok meg normálisan kommunikálni, illetve a veszekedések okát szüntessétek meg.

Te sírsz, amit nem tud ő kezelni, te meg a békülős szexet nem tudod mire vélni; holott mindkettő a feszültséget vezeti le.

2020. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ez mindig ilyen konfliktuskerülő magatartásnak hatott, hogy gyors szexelünk oszt el van felejtve. Nyilván nincs, attól a probléma nem oldódik meg. Nekem ez sose volt szimpatikus, járható út, amúgy is ha ideg vagyok, mindenre tudok gondolni, cdak szexre nem. El kell döntened, hogy meg tudod-e vele beszélni, hogy hagyja abba, tudtok-e ezen a téren változtatni, vagy elviseled-e ezt hosszú távon. Ha nem, akkor nem hiszem, hogy van értelme folytatni.
2020. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha le vágom, hogy ez folyik és általában leszoktam, akkor elmarasztalom és előbb megbeszélés van. Szerencsére borzasztó régen volt ilyesmi.
2020. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Élvezd és kész. Ha sokat drámázol, majd azon kesereghetsz, hogy nincs szex.
2020. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!