Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az eddigi 2 leginkább építkező párkapcsolatomban (10 és 5 év) mindkét párom nagyon elhízott, de úgy, hogy már a szex se tudott tovább működni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bármennyiszer felhoztam a témát, csak megsértődtek, de nem történt semmilyen változás. Minden tönkre ment emiatt. Bevonzom, vagy más is szenved ebben? Miért nem tudok olyan nőt bevonzani, aki tesz érte, hogy ne hízzon el? Ha lenne következő, ott is erre számítsak?

2020. ápr. 15. 14:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj konditerembe ismerkedni.
2020. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején leszögezed, hogy túlsúly neked nem elfogadható. Amikor látod a rossz jeleket, teszel ellene.
2020. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Igen, szögezd le az elején. De szerintem első ránézésre meg lehet mondani, hogy ki hajlamos az elhízásra. Akin látod, hogy tényleg vékony és sportos, az nem valószínű, hogy egyszer elhanyagolja magát.
2020. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni, ha a párod nem veszi a lapot.


Én is 2x jártam úgy, hogy nagyon-nagyon elhízott a párom (egyik esetben 55-ről 80 kilóra úgy, hog 1.55 magas volt).


Próbáltam szépen mondani, próbáltam finoman, próbáltam példát mutatni... Mindenből csak veszekedés és hisztéria lett.

2020. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ahogy kettő írja, szögezd le az elején mik a határaid.
2020. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Erről te is tehetsz,miért nem tornáztattad meg őket jobban.
2020. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ismerkedj olyan mentalitású emberekkel, akiknek az életének része a sport már egy ideje. Oké, nem lesz annyi szabadidőtök együtt (kivéve ha együtt edzetek), de legalább némileg garantált, hogy nem tudják magukat elengedni annyira.
2020. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

"Ahogy kettő írja, szögezd le az elején mik a határaid."


Ezzel az a gond, hogy az elhízás nem egyik napról a másikra következik be. Rólam is tudták a párjaim, hogy mik a határok.


De ha van egy 55 kilós párod, és felmegy 60-ra akkor rögtön kirúgod? Ez nem így működik egy párkapcsolatban... Ez nem sportklub, ahol ha nem hozod a versenysúlyt, akkor kidobnak.



Az elhízás meg sajnos olyan, mint amikor a békát belerakod a vízbe, és lassan elkezded melegíteni. Az elején észre sem veszi, hogy baj van, aztán mire igen, addigra megfő. Az elhízás is így megy, hónapról-hónapra pár dekánként kúszik fel, és persze 1-2-5 kilóért még senki nem szakít... csak sajnos nem áll meg a történet itt, hanem jön még 5, és még 5.

2020. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

- Egy pár edzőteremben próbáltam már az évek alatt, nekem nem sikerült. Maradt az edzés.

- Amikor az elején elmondtam, hogy nálam nem fog működni, ha elhízik, felálltak és ott hagytak.

- Ha elhízik a párod, már elfogy minden kedved az egésztől, hogy megtornáztasd őket. Hiába akarnál te többet „tornázni”.

- Próbáltam olyan mentalitású csajokkal ismerkedni, akiknek fontos a sport. De azok meg nem akartak normális kapcsolatot. Kijelentették, hogy heti max. 1-2 este férek bele az életükbe, mert edzeniük kell.

2020. ápr. 15. 15:36
 10/19 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz a genetikailag vékony lányoknál, ha el tudod fogadni, sőt, tudod kívánni őket úgy is, hogy sem mellük, sem fenekük, sem combjuk nem nagyon van. Ők nem fognak elhízni akkor sem, ha egy lovat megesznek. A többinek nagy elszántság, folyamatos odafigyelés, idő- és energiabefektetés kell a formája tartásához. Ez pedig mind valaminek a rovására fog menni, pl. az együtt töltött időnek, az önfeledten fagyizgatunk/cukizgatunk/kajálunk valahol-nak stb.
2020. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!